אנשים רבים טועים לחשוב כי הממשל בארצות הברית והשירותים שהוא נותן הם דומים מאוד למה שנהוג בארץ. אם כן אנחנו צריכים להגיד לכם כי זה ממש לא המצב וכי יש הבדלים עצומים בין הממשל בארצות הברית ובין מדינת ישראל. אחד ההבדלים הגדולים ביותר הוא העובדה כי בארצות הברית אין דבר כזה תעודת זהות ואין דבר כזה מספר תעודת זהות. אז איך בכל זאת מבדילים בין האנשים אתם בוודאי שואלים? איך אנשים מקבלים שירותים מהממשל? אם כן במקום תעודת זהות לכל אדם בארצות הברית שהוא אזרח יש מספר ביטוח לאומי בארה"ב. על כן זה ברור כי המספר הזה הוא חשוב ביותר וכל אדם צריך לקבלו. אך אתם צריכים לדעת כי זו לא משימה פשוטה לקבל את המספר הזה וכי כדאי לכם להיעזר במומחים אשר יסייעו לכם לקבל את המספר ויבטיחו כי לא תתקשו בנושא זה.

האם העלות של פניה אל חברה שתסייע לנו היא גבוהה?

בגלל שיש קושי להוציא את המספר הזה כדאי לכם לקחת בחשבון כי הדרך הטובה ביותר להוציא את המספר היא לפנות אל חברה ישראלית אשר תסייע לכם ותבטיח כי תקבלו את המספר שמגיע לכם כמו אתר https://www.americandocs.co.il/. עכשיו אתם בטח חושבים כי פניה כזאת אל חברה ישראלית תחייב אתכם להשקיע כסף רב בנושא, אך אנחנו חייבים לציין כי זה ממש לא המקרה ואתם ממש לא צריכים להיות מוטרדים מן העלות של הפניה אל החברה. עליכם לקחת בחשבון כי הפניה אל החברה היא ממש לא יקרה באופן יחסי וכי לא נהוג לקחת כסף רב על הנושא הזה ועל כן פניה אל החברה היא צעד כל כך חכם.

האם כדאי להסתפק רק בהוצאה של ביטוח לאומי?

אם אתם כבר גרים בארצות הברית, וודאי יש ברשותכם גם ויזה לארצות הברית. כדאי לכם לקחת בחשבון כי לצד ההוצאה של מספר ביטוח לאומי כדאי לכם לפעול לקבל גם דרכון אמריקאי וזאת בכדי להבטיח כי תיהנו מן היתרונות של אזרחות אמריקאית ותוכלו לחיות כמו שצריך וכמו שאתם רוצים ללא בעיות או קשיים.