האם משתלם לטייל בחו"ל עם קרוואן?

האם משתלם לטייל בחו"ל עם קרוואן?

מטיילים בחו"ל? מתכננים טיול לאירופה? לאמריקה? אולי הפעם משתלם לכם יותר לצאת לטיול קרוואנים עם בנדנה קרוואנים? אכן, מדובר על זן חדש של טיולים שמציע לכם חוויה מסוג אחר, כזו שטרם הכרתם מקרוב. כמו כן חשוב לציין כי טיול קרוואנים הוא טיול משתלם יותר. אז בואו וקראו למה זה כדאי גם לכם.

היתרונות של טיול קרוואנים

  • מחיר – כל מטייל מודע לכך שהטיול שלו נוגס ללא רחמים הרבה מאוד כסף. אכן, עלויות הטיסות, הלינה, האוכל והאטרקציות זה סיפור לא זול בכלל. אם אתם בקטע של הוזלת עלויות ואתם מחפשים לצאת לחו"ל במחיר נמוך ואפשרי עבורכם, ייתכן וטיול קרוואן יוכל להתאים לכם. אמנם אתם שוכרים קרוואן ומשלמים עליו סכום הגון. אבל אתם לא צריכים לשכור חדר בבית מלון וחוסכים את העלות הזו. כמו כן אתם יכולים להצטייד היטב ולקחת אתכם מזון וכלים להכנת ארוחות. מה שיחסוך לכם כמובן הוצאות רבות ברכישת מזון מוכן. חשוב מאוד לדעת כי יש עונות בהם מחיר ההשכרה יהיה נמוך עד למחצית מהמחיר של השכרת קרוואן בעונות הבוערות. ולכן ניתן לצאת לטיול מוצלח בעונה רגועה יותר, ולשלם מחיר נמוך משמעותית על הטיול – זה בהחלט עשוי להיות משתלם במיוחד.
  • נוחות – היות והקרוואן שלכם מתלווה אליכם במהלך הטיול, אתם יכולים ליהנות מטיול נוח במיוחד בו אינכם מקושרים לנקודת היציאה אליה אתם אמורים לחזור מידי יום ביומו. כך אתם חוסכים נסיעות, נהנים עד הקצה בלי לחץ של שיבה לבסיס עד שעה מסוימת, ויכולים לחוות כל אתר ואטרקציה עד הסוף. אתם מאובזרים בציוד הנצרך לכם ויכולים לקחת את כל מה שמלווה אתכם לכל מקום. אתם בוחרים את מקומות הלינה בהם תחנו לשנת לילה. ובאופן כללי כל הטיול נוח ביותר.

התאמה אישית – במהלך טיול יש לכל משפחה או קבוצה צרכים משלה. כוחות להמשיך או לפרוש לשינה, דרישות מיוחדות, ארוחות אהובות, או אתרים מבוקשים. בעזרת השכרת קרוואן באירופה יכולה כל קבוצה לנהל את הטיול כראות עיניה. כך הטיול מהנה יותר וקולע לרצון של המטיילים.