החל משנות התשעים הפכה ויאטנם למוקד משיכה עבור תיירים רבים מהעולם. הישראלים אף הם החלו להתעניין מאוד במדינה אשר הייתה סגורה עד אז בפני ישראל. המדינה המרתקת אכן מהווה כיום מקום מושלם לטיולים הן לצעירים והן למבוגרים וגם למשפחות עם ילדים. מה הפרוצדורה הכרוכה בטיול כזה? האם צריך ויזה כדי להיכנס לויאטנם וכיצד משיגים כזו?

לא לכל מדינה אנחנו חייבים ויזה. למעשה כיום מדינות רבות באירופה ועוד מדינות בעולם אינן מחייבות הוצאת ויזה. ישנן מדינות אשר בהן ניתן לקבל את הוויזה מיד כאשר נוחתים על אדמתן בלי שיהיה צורך להגיע לשגרירות וכדומה. ישנם מקרים אשר בהם ייבדק הדרכון שלנו לפני שנעלה על המטוס על מנת לוודא כי יש לנו ויזה שתאפשר לנו את הכניסה אל אותה מדינה.

ויאטנם היא אחת המדינות אשר מחייבת אותנו בוויזה.

איך משיגים ויזה לויאטנם?

אם אתם מתכננים טיול בויאטנם היפה וודאי חשבתם איך להוציא ויזה לויאטנם. חשוב לדעת כי על מנת להוציא ויזה לויאטנם, לא צריך להתאמץ מידי או ללכת רחוק. ניתן היום להנפיק את המסמך בקלות באמצעים שונים כמו לדוגמא באתר – visa-vietnam. ישנה גם אפשרות לפנות אל השגרירות ובקלות יחסית להנפיק את הוויזה הרצויה.

כיום בעידן האינטרנט ניתן להוציא בקלות רבה ויזה גם בלי לצאת מהבית כאשר התהליך כולה נעשה באמצעות האתר. אנשים שמתקשים בדבר או שאין להם את הזמן הדרוש לצורך כך יכולים לפנות אל סוכנויות שונות או אל גורמים שונים אשר אלו מציעים את השירות בתשלום.

יוצאים לדרך..

אז אם זה פשוט כל כך, למה לא לנצל את זה? טיול לויאטנם מבטיח לנו אטרקציה מיוחדת במינה. ויאטנם שהייתה שמוכרת מהסרטים והקולנוע מבטיחה טיול מדהים עם הרבה אתרים מרתקים. המקום מתאים לכל אחד בכל גיל כאשר כל אחד יוכל למצוא את המענה המתאים עבורו ולהפיק את מלוא ההנאה מהטיול.

אז מה צריך בכל זאת לעשות? צריך לבדוק שהדרכון בתוקף, לפנות אל סוכנות שמתמחה בהוצאת ויזה או לסדר אותה בעצמנו באמצעות האינטרנט ו — להתחיל לארוז…

נסיעה טובה!