באירועים רבים כמו אירועים עסקיים, אירועים משפחתיים וכדומה, אנחנו מוצאים היום את שיטת המגשים. כלומר האוכל מוגש במגש המגיע מוכן מראש וחוסך את כל הבלגן של עריכת השולחנות או עריכה של בר.

במגשים מגישים היום הכול. החל מסנדוויצ'ים בגודל ביס, ממשיך במנות פינגר פוד של בשר, אגרול, דגים וכדומה וכלה בקינוחים, בפירות חתוכים או בפלטות גבינה. אם נדבר על פלטות גבינה, שם מדובר בלהיט של ממש. אנשים מתלהבים למראה הפלטות הללו העמוסות בגבינות יקרות ועשירות בטעם. הם נהנים לאכול מהגבינות הללו ולהתענג על עושר הטעמים. אך חשוב לזכור כי לא כל אירוע מתאים למגש כזה. גם אם אתם מאוד רוצים לפנק את האורחים שלכם במגש עם גבינות מפנקות, לא תמיד תוכלו להוציא לפועל את התכנית.

מתי לא מגישים פלטות גבינה?

אז האמת היא שעל פי רוב ההינזרות מגבינה תהיה רק במקרים אשר בהם יהיו מגשי אירוח בסגנון בשרי. כאשר אנחנו מכינים אירוע המיועד לקהל גדול של סועדים, אנחנו חייבים להתחשב בכל מי שאמור להשתתף בו. על פי רוב יהיו גם אנשים המקפידים לשמור על כשרות. אם יוגשו בשרים לצד גבינות, כל הארוחה לא תהיה טובה עבורם. על כן, חשוב מאוד לזכור ולשמור על רגישות כשחושבים על השילוב הזה.

פלטות גבינה גם בקיץ?

הקיץ ההביל לא ממש עושה טוב עם הגבינות. גבינה ששוהה זמן רב בחוץ, מתחילה להחמיץ, היא מקבלת מראה יבש מאוד ולמעשה הגבינה היקרה הופכת להיות מאכל דוחה ולגמרי לא מושך. שלא לדבר על הריחות המתחילות להתפתח ממנה. על כן, אם מדובר באירוע אשר מתקיים בחוץ בתקופה חמה מידי, לגמרי לא כדאי ללכת על פלטות גבינה.

פלטות גבינה עם ירקות

כשאתם רוצים להשלים את הארוחה ולהפוך את הבר למשהו יותר מושלם, מומלץ מאוד לשלב יחד עם הגבינות, גם פלטה של ירקות חתוכים. כדאי להוסיף גם לחמניות או קרקרים פריכים וטעימים. כך הארוחה למעשה תהיה מושלמת גם מבחינה בריאותית. להזמנות של פלטות עשירות, טעימות ויפות היכנסו לאתר http://www.sandwichbar.co.il/.

פלטת גבינה המוגשת בחכמה, באירועים מתאימים מותירה טעמים בלתי נשכחים.