חיפה נחשבת לאחת הערים היפות והמיוחדות ביותר בארץ. זוהי עיר מדהימה המשלבת בתוכה היסטוריה עתיקה, אוכלוסיות מגוונות, חוויה קולינרית שאין שניה לה וכמובן חופי ים שתל אביב יכולה רק לחלום עליהם. העיר מלאה בבתי קפה אופנתיים, מסעדות ייחודיות, שווקים צבעוניים ולא מעט טבע וחיות בר. כך שלא חשוב אם יום כיף עבורכם כולל טיפוס ארוך ותלול על הר הכרמל, שהייה נינוחה באחד החופים בעיר או אפילו בילוי בחדרים לפי שעה בחיפה שהזמנתם באתר https://www.iroom.co.il – בכל מקרה, הגעתם למקום הנכון.

5 דברים שלא כדאי לפספס בחיפה

  1. חדרים לפי שעה בחיפה – מהווה אופציה נפלאה עבור כל מי שמגיע ליום כיף בעיר, ומעוניין בשנ"צ מפנק, מקום להתרענן ולהתקלח או כמובן ליהנות בנעימים עם בן או בת הזוג. זוהי הזדמנות נפלאה לברוח לכמה שעות מהמציאות היום – יומית, ללא הצורך להוציא כמה מאות שקלים על לילה בצימר. ניתן למצוא חדרים מסוגים שונים, כולל חדרים מפנקים ברמה של סוויטה, לצד חדרים פשוטים וצנועים יותר.
  2. ביקור במקדש הבהאים – מדובר על אחד המקומות המיוחדים ביותר בעיר, אשר אנשים מכל רחבי העולם מגיעים כדי להתרשם מהפלא הזה. מקדש הבהאים בנוי בצורה ייחודית, הוא מוקף בגנים פורחים וסימטריים של פרחים שונים, ומהווה את אחת האטרקציות השוות ביותר בארץ.
  3. ביקור במסעדות מיוחדות – לכאורה רק בתל אביב קיים מגוון קולינרי מגוון, אך למעשה חיפה מתגאה בלא מעט מסעדות ייחודיות שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. ניתן למשל לבקר במסעדה טבעונית שמתמחה בהצלת אוכל, כלומר הבעלים משתמש בחומרי גלם טריים שנזרקים רק בגלל הצורה הלא מושכת שלהם או הצבע הפחות בוהק. זוהי מסעדה עם אידאולוגיה חשובה, שכל אחד חייב לחוות כדי להבין.
  4. שוטטות בטיילת – הטיילת נחשבת לאחד המקומות היפים ביותר בעיר, היא מאפשרת לכל אחד לעשות קצת ספורט, ליהנות מאוויר הים או סתם לנוח על אחד הספסלים שמשקיפים לים.
  5. ואדי ניסנס – מדובר על אחת השכונות הוותיקות ביותר בעיר, אשר בתקופת דצמבר הופכת לאטרקציה תיירותית מיוחדת בזכות "חג החגים" שנחגג במקום. כל האזור מקושט לכבוד חג המולד, והאווירה קסומה במיוחד.