לק ג'ל הוא פתרון מצוין שנוצר בכדי לעזור לנו לשמור על הציפורניים שלנו יפות ומתוקתקות תמיד. העידן של שבירת ציפורנים או קילוף הלק מהציפורניים נעלם. בכדי למנוע את קילוף הלק נמצא הפטנט שישאיר את הציפורניים שלכן יפות ומושלמות בכל רגע.

על מנת שלא נצטרך למרוח לק בכל פעם שאנו רוצות לצאת מהבית, מריחת לק ג'ל הוא הפתרון המושלם לכך. ראו כאן לדוגמה קוסמטיקאית ללק ג'ל ברחובות!

מה זה לק ג'ל?

בשונה מלק רגיל, לק ג'ל מורכב מתערובות שונות שעוזרות ללק שלנו להישאר לאורך זמן על הציפורניים. הוא מורכב מג'ל טהור עם לק באופן שהעבודה שלנו לא תרד לטמיון. כאשר אנו מורחות לק ג'ל יש להשתמש בחומרים נוספים מקשרים שיחזקו את הלק על הציפורניים.

ייבוש הלק ג'ל מתבצע על ידי מנורת ייבוש מיוחדת המיועדת לכך בטכנולוגיית לד או UV.

יתרונות לעשות לק ג'ל ברחובות

ללק ג'ל יתרונות רבים, כולנו הרי רוצות להיראות מושלמות, עם ציפורניים מתוקתקות עם ג'ל מושלם. לק ג'ל מעניק לאצבעות וליד מראה מטופח ויחד עם זאת גם מסייע לשמירה על הציפורניים.

בנוסף, בעבודה נכונה ומריחה בצורה הטובה, לק ג'ל לא מתקלף מהציפורניים, הוא נשאר מבריק ויציב לאורך זמן. הוא גם מסייע למניעת התפתלות בציפורניים.

כמו כן, לק ג'ל עמיד בפני מים, חומרי ניקוי וסבון, גם חומרים חזקים במיוחד. כמובן שלאחר מריחת הלק ג'ל יש להקפיד על ייבוש מלא, בכדי להימנע מתקלות שיכולות לקרות בלק רגיל, קילופים וכדומה.

היתרון הגדול בלק ג'ל הוא גם המחיר שלו. עשיית מניקור לשם הכנת הציפורן למריחת הלק ג'ל, יחד עם הלק ג'ל עצמו, לא יעלה לכם יותר מידי. מדובר בתכשירים שיחזיקו מעמד לאורך זמן במחיר של כ – 150 שקלים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://betterlook.co.il!