אחד החלקים שמתבלים בכלי הרכב הוא המצבר. בכל רכב צריך להחליף אחת לכמה שנים את המצבר, זאת כאקט שגרתי שיאפשר להתניע את הרכב ולהשתמש בו בצורה תקינה. אך בעידן בו אנשים מנסים לחשוב ירוק ולשמור על הסביבה, ויחד עם זאת לחסוך עלויות והוצאות, חידוש מצברים הוא אחד הפתרונות הנחשבים שמוצעים כיום על ידי חברות שונות. 

מצבר תקול, מתי לחדש ומתי להתחדש?

כאשר נוצרת תקלה במצבר חשוב לערוך בירור כדי להחליט נכון מה הצעד הנכון – האם כדאי לרכוש מצבר חדש לגמרי, או שאולי ניתן במקרה הנוכחי לחדש את המצבר התקול. כמובן שהדבר תלוי ברצון של הלקוח. אך לא רק. כי לא בכל מקרה נכון לחדש מצברים ולרענן אותם. הדבר הזה יתאים במקרים של תקלות מסוימות במצבר שהמצב שלו באופן כללי טוב, והוא יכול להמשיך לשרת בנאמנות את בעלי הרכב.

בכל מקרה צריך להכיר חברה מקצועית בתחום המצברים לרכב שיכולה להציע מענה הולם לצורך חידוש מצברים. מלבד לחידוש עצמו עליכם לקבל גם ייעוץ מקצועי מאיש מקצוע שידע לכוון אתכם. מה נכון לעשות? האם לחדש מצברי שנפ, או שאולי נכון ושווה יותר לרכוש מצבר חדש? החישוב הכספי הוא כמובן משמעותי, ולפי העלויות של המצבר, גודלו והייחודיות שלו, יוחלט על הצעד הנכון והטוב לפי המצב והנתונים. 

עלויות ועמידות של מצבר

בכל מקרה כל בעל רכב רוצה שהמצבר שהוא משקיע בו ימשיך ללוות אותו לאורך שנים. המצבר יכול להיות עמיד אם הוא יעבור חידוש יסודי ומקצועי, אך תמיד עלינו לדעת שהמצבר נמצא בשימוש יומיומי ותמידי כל כך, מה שבהחלט משפיע עליו ועל הפעילות שלו. קבלו המלצות מקצועיות בלבד מהמומחים של סולומייקאר!