תארו לעצמכן, יום שיש בערב ואתן לא טורחות בטירוף מסביב לשולחן. מגיעות לשולחן רעננות ולא עייפות במיוחד, יושבות לשולחן יחד עם כולם במקום לרוץ מהמטבח לשולחן, להכין ולטרוח.

זה בכלל אפשרי? עם ארוחות שישי מוכנות, שמגיעות אליכן עד הבית עם משלוח – הכל אפשרי עם אוכל ביתי בראשל"צ!

כל משפחה צריכה לפעמים משלוח קייטרינג לארוחת שישי

יש משפחות שבהן הכנה של ארוחת שישי היא משימה משפחתית מהנה וקלילה. אבל במרבית הבתים בישראל, האמא היא האחראית הבלעדית על הכנה של שולחן שיש חגיגי, שראוי לקבל איתו את השבת.

שולחן כזה עשוי לכלול מספר גדול של סוגי סלטים, מנות ראשונות, מספר מנות עיקריות, כדי שכל אחד יוכל לבחור בין עוף, לדג, לבשר. ארוחה כזו גם כוללת לפעמים חלה תוצרת בית ועוד.

לצורך הכנת שולחן שישי שכזה נדרשת טרחה רבה ולכן, ארוחת שישי מוכנה, שמגיעה עד הבית עם משלוח, מחברת קייטרינג איכותית, יכולה להיות אפשרות מדהימה.

סוגים של משלוחי קייטרינג לארוחת שישי

משלוח קייטרינג של ארוחת שישי בדרך כלל כולל מספר סוגי סלטים, טריים ומבושלים, מספר תוספות לבחירה – כדי שכל אחד יוכל למצוא משהו שהוא אוהב, מנת ביניים, שיכולה לכלול מנת דג, או מנה צמחונית, או מנה בשרית קלה.

לאחריה, אפשר להגיש את המנה העיקרית, שהיא בדרך כלל מנה בשרית דשנה ועשירה, אך ניתן כמובן לבחור גם מנות צמחוניות, להנאת כולם. ראו לדוגמה קייטרינג דגים כשר!

מגוון ארוחות שישי כשרות, ביתיות וטעימות, מאפשרות לכם לארח בכיף ובקלות, להגיע לשולחן שישי כשאתם רעננים, רגועים ונינוחים ולקבל את השבת בשמחה.

לסיכום

משלוחי קייטרינג במקום ארוחות שישי, מאפשרים לכם להנות מחוויה חדשה של ארוחה משפחתית מפנקת. בקרו באתר שלנו לבחירת ארוחת שישי לטעמכם, או צרו איתנו קשר בטלפון!