כאשר אנחנו מעצבים את חדר של הילדים שלנו, יש לנו הזדמנות נדירה לייצר עבורם חוויה שתלך איתם לכל החיים. חדר הילדים שבו גדלנו הפך להיות חלק מהותי ממי שאנחנו. החוויה של ילד בחדר נובעת מהאווירה שהוא סופג, מהגוונים, מהריהוט, מפינת עבודה, מהמיטה ומאלמנטים שונים אליהם הוא מתחבר.

עיצוב חדרי ילדים מעולם לא היה פשוט כל כך וזה נכון בעיקר כאשר בוחרים את החברה הנכונה שאיתה אנחנו עושים את הדרך המקסימה והמרגשת הזאת. כאשר אנו ניגשים לעיצוב חדרי הילדים יש לשים לב למספר דגשים ונקודות חשובות.

התאמה אישית של חדר הילדים

לצד דגשים שאנחנו שמים כאשר אנחנו מעצבים את חדר הילדים,  דגשים המקובלים בעיצוב בכלל, יש לשים דגש מיוחד על ההתאמה האישית ברמת תכנון הפנים והתאמה אישית של הפרטים לילדינו באופן מדויק ביותר.

 חשוב לשים לב למגוון ולשילוב של הרהיטים כולל הספרייה, השולחן, המגירות, הכונניות, המיטה וכל מה שנחוץ לילד שלכם על מנת שנעטוף אותו בחוויה ובסביבה של התפתחות מעשירה.

איכות הרהיטים

עיצוב בהתאמה אישית חייב ללכת עם איכות ברמה בלתי מתפשרת. כאשר אנחנו מעבירים יד על רהיט ניתן לחוש את האיכות וכך גם כאשר חולפות השנים והרהיטים ממשיכים לראות כחדשים.

ייעוץ אישי

בתוך תהליך העיצוב חשוב מאוד שהחברה שאותה אנחנו בוחרים, תוכל לתת לנו את היועצים האישיים הטובים ביותר, על מנת שיסייעו לנו לתרגם את הרצונות שלנו לריהוט המושלם עבור החוויה המושלמת לילדים שלנו. יועצים אלה חשוב שיהיו עם הרבה ניסיון ורגישות לדקויות של חדרי ילדים ונוער באופן מיוחד כי הם רואים מנקודת מבט מעט שונה את העולם מאשר אנחנו המבוגרים.