מעצבת האופנה קוקו שאנל הייתה אחראית על עיצובה של השמלה השחורה בשנת 1926 אשר הביאה למהפכה של ממש בעולם האופנה הנשי, ומאז השאר היסטוריה. חנות הכובעים הראשונה של שאנל נפתחה עוד בשנת 1910, כאשר במרוצת השנים התרחבה ופתחה סניפים ואביזרי ביגוד שנמכרים בכל רחבי העולם.

מאז כניסתה של קוקו שאנל לעולם האופנה במאה הקודמת, אמנים רבים בצרפת ובעולם כולו הושפעו מעבודתה וכנגזרת מכך ניתן לראות את ההשפעה הכבירה של שאנל על אופנת הנשים המודרנית ברחבי העולם כולו. 

מסלול טיול בעקבות קוקו שאנל בצרפת

מטרו אופרה מהוות את נקודת המוצא, דרכו תוכלו להגיע אל חנות הכובעים הראשונה של שאנל. משם תוכלו להמשיך לדירה של קוקו בפריז ולסוויטה במלון ריץ. אם תבקרו במקומות הללו כחלק מסיור מאורגן עם מדריך, תוכלו לשמוע על בפרטי פרטים על ההיסטוריה של האישה הנפלאה הזו שהשפיעה כל כך הרבה על הדרך שבה אנו תופסים את עולם האופנה.

אם אתם מגדירים את עצמכם בתור חובבים מושבעים של מותג האופנה שאנל, אין דרך טובה יותר להכיר את ההיסטוריה של המותג מאשר לבקר בפריז עצמה ולהתרשם מההיסטוריה של שאנל וכל מה שהיא עשתה עד הרגע שבה היא שינתה כליל את עולם האופנה.

תיהנו מכל רגע במהלך הטיול שלכם

רוצים להיות בטוחים שאתם ממצים את הטיול שלכם עד תום ומתכננים אותו על הצד הטוב ביותר, כך שתוכלו ליהנות מכל רגע במהלכו? כדי שזה אכן יוכל לקרות, אתם רק צריכים לבחור בטיול מאורגן איכותי. זה יוכל להיות הדבר הפשוט והנוח ביותר שתוכלו לעשות כדי לדעת בוודאות שאתם הולכים בדרך הבטוחה להפוך את הטיול שלכם ליוצא מגדר הרגיל.