יפן היא אחת הארצות המסתוריות והמרתקות שיש בעולם, והיא מקום ענק שמשלב בין ישן לחדש. יפן היא מדינת איים מופלאה שידועה כמקום מושך ומיוחד, בעוד שמי שירצה לחוות אותה בצורה הטובה ביותר – יוכל להצטרף אל טיול מאורגן שהוא גם שייט בין האיים של יפן.

כיום, יותר ויותר תיירים רוצים לחוות ערים גדולות כמו גם יבשות באמצעות קרוז – הלוא הוא שייט מרהיב המספק ספינת פאר עם חדרים כמו של מלון, תוך קבלת כול השירותים בתוך ספינה. בארץ ישנן חברות המציעות טיולים מאורגנים ליפן, בעוד שקרוז מתוכנן הייטב יספק מבט נרחב על היופי של הארץ הקסומה, על התרבות הענפה, גורדי השחקים לצד הפגודות העתיקות. מי שירצה לטייל ביפן, יוכל לחוות את הארכיטקטורה, הגנים המקסימים, היופי, המוזיקה, האוכל, הגוונים והריחות המיוחדים של פריחת הדובדבן.

כיצד בוחרים קרוז ליפן?

כדי לחוות את יפן במיטבה, מומלץ לחפש קרוז שמתאים לצרכים שלכם ולקבוצת האנשים עימה אתם יוצאים לחופשה, תוך איתור מסע נעים ומתוכנן בקפידה שמאפשר פעילויות בכול שעה ושעה עם אירוח בספינה מפוארת המציעה אירוח בפנסיון מלא.

שייט במסלולים מרהיבים

אם אתם רוצים לצאת לקרוז, חשוב שתמצאו טיול מאורגן שמספק 18 ימים נפלאים ו9 לילות באונייה שתשוט בין נגסקי, עד לאי בשם קיושו, אל העיר טוקיו, ואל שאר יעדים נבחרים שמתאימים בדיוק לעונה של פריחת הדובדבן.

מי שיצא לטיול מהארץ, יטוס אל הונג קונג ויגלה את מסתורי העיר המודרנית ולאחר מכן יתור את טוקיו הנפלאה, את קיוטו אשר בה נמצא מקדש הזהב, ייהנה ממופעי פולקלור, יתור את הרחובות השוקקים ואת הפינות הנסתרות של הערים הגדולות והקטנות.

טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן יספק לכם מבט אל עולם שנראה קצת אחר ממה שאנו רגילים תוך ביקור בפסגות הרים, במסלולי טבע מהממים, מבנים היסטוריים, מקדשים, מסעדות, מרכזי קניות גדולים, ברים ורחובות צבעוניים. בכך אפשר לצאת למסע חוצה גבולות אותו זוכרים כחוויה מדהימה לכל החיים!