מי שרוצה להיפגש בדיסקרטיות עם אדם קרוב, כדאי שיעשה זאת בצורה נכונה תוך בחירת חדרים אשר ניתן לשכור על פי שעה. אבל מה היתרונות של מפגשים אינטימיים בחדרים כאלה? הנה כמה יתרונות בולטים:

חנייה צמודה

אם אתם מחפשים חדרים לפי שעה בתל אביב או בשאר אזורים מרכזיים: מומלץ שתבחרו כאלה שיש להם חנייה צמודה. בכך לא תאלצו לשלם כסף על חניון או לחפש חנייה, במשך דקות ארוכות ולעיתים במשך שעה ארוכה.

פרטיות

כאשר בוחרים חדר לפי שעה בחיפה והצפון, אפשר להנות ממקסימום פרטיות. זאת על ידי חנייה פרטית או תת קרקעית קרובה לחדרים, כמו גם דרך שמירה על סודיות, שימוש בחדרים עם וילונות כהים והקניית כול הפרטיות הדרושה ללקוחות.

תשלום דיסקרטי

כאשר משלמים על חדר אינטימי, אפשר לבצע את התשלום באופן דיסקרטי. תשלום על חדרים כאלה נעשה בעיקר במזומן, כך שלא יהיה ניתן לאתר את החיוב בתדפיסים של כרטיס האשראי. מלבד זאת, לעומת מלונות "רגילים" – בדירות ומלונות על פי שעה, אין צורך להותיר כרטיס אשראי כערבון. כך שהתשלום נעשה בקלות ובדיסקרטיות.

נוחות

מי שכבר חווה את האינטימיות במושב האחורי של הרכב. מי שעליו לשוטט עם אדם אהוב בין חנויות, בתי קולנוע ובתי קפה, ולבצע שאר תמרונים כדי להיפגש עם אדם יקר. מי שנפגש במשרד או במחסן – כדאי שידע כי יש לו אופציה נוספת. חדרים לפי שעה יקנו חדר בעלות נמוכה, עליו אפשר לשלם לפי שעות ולא לפי לילה, כמו במלונות אחרים. מה שמוזיל מאד עלויות ויכול להיות מושלם עבור רבים.

אבזור

לא כולם יודעים זאת, אבל כיום, חדרים עלפי שעה נקיים איכותיים ומאובזרים בכול מה שצריך. חדרים כאלה (בניגוד לעבר) נראים מעולה, הם עוברים ניקוי יסודי ויש בהם את כול הציוד הדרוש לשהייה נעימה. בכך אפשר למצוא חדרים נקיים בהם מצעים חדשים, מגבות, מקלחת צמודה, פינת קפה ואפילו שירות חדרים וחדר אוכל קטן. בכך אפשר להיפגש במקסימום דיסקרטיות, עם כל מי שאתם רוצים.

עוד פרטים תוכלו למצוא באתר https://www.toprooms.co.il/