כאשר אתם מתחילים מעוניינים לקיים מסיבת יום הולדת בתוך חדר בריחה אוז או אחר, חשוב מאוד שתדעו לבחור את חדר הבריחה אשר יענה בצורה מושלמת על כל הדרישות שלכם. לבריחה עצמה יש משמעות קריטית, ואסור לכם להקל ראש בנושא על מנת שבסופו של יום תקבלו את התוצאה הסופית שאותה רציתם לקבל מתחילת הדרך. חדרי בריחה שמתאימים לימי הולדת חייבים להיות כאשר אשר עונים על מספר קריטריונים אשר מתאימים באופן אישי למסיבת יום ההולדת שלכם. אז רגע לפני שאתם מקבלים את ההחלטה החשובה, תעצרו ותקראו את המאמר הבא. הוא יסגור לכם את כל הפינות שעדיין נשארו פתוחות, ולאחר מכן תוכלו סוף כל סוף לבחור את חדר הבריחה למסיבת יום ההולדת שלכם.

איך בוחרים חדרי בריחה שמתאימים לימי הולדת?

הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק זה כמובן כמה חדרי בריחה קיימים בתוך המתחם, וכמה אורחים סך הכול יכולים להשתתף בחגיגה בו זמנית. זה שלב קריטי מאוד, מכיוון שאתם צריכים לוודא כי כל האורחים שלכם יכולים להשתתף בו זמנית בתוך חדר הבריחה, ולא תמיד זה מתאפשר בגלל מספר המשתתפים המקסימאלי בכל חדר וכמובן בגלל כמות חדרי הבריחה במתחם. לכן תוודאו את הנושא הזה עוד בתחילת הדרך על מנת שלא תמצאו את עצמכם עושים החלטות שגויות.

אלמנט נוסף זה כמובן הגודל של המתחם, כאשר תסיימו משימה בחדר בריחה לילדים בראשון לציון למשל תרצו באופן טבעי לחגוג את יום ההולדת עם מסיבה, אוכל ואולי קצת ריקודים – ולכן אתם צריכים לוודא שיש מספיק מקום לעשות זאת. גיחה קצרה אל המתחם שבו תתקיים יום ההולדת תוכל לסגור לכם את הפינה, ואפילו אולי תמצאו איזה מסעדה או מקום חלופי בקרבת מקום.