אם נחיה את החיים שלנו מעבודה לבית כל הזמן סביר מאוד להניח כי מהר מאוד המצב רוח שלנו יהיה פחות טוב ולא פעם ולא פעמיים אף נפתח דיכאון. אין מה לעשות חלק מהחיים זה לחוות ריגושים ולנסות דברים שונים אשר אנו לא מכירים מן היום יום. אנו צריכים לעורר את האדרנלין בגוף שלנו וכך נחווה חוויות אשר נזכור לא למשך שעה, יום או יומיים אלא למשך כל החיים. החיים סובבים סביב חוויות ואנו צריכים לנסות ולהספיק כמה שיותר מהם ולא משנה מה הגיל שלנו. כאן נכנסת לתמונה גלישת מצוקים אשר לדעת רבים היא החוויה הכי מעניינת והכי מרגשת שאפשר לחוות. על רקע זה אנו חייבים לציין כי הגלישה היא בטוחה מאוד אם היא נעשית על ידי אנשי מקצוע ובעזרת ציוד מתאים כמו ציוד ואביזרי סנפלינג, והיא תספק לכם חוויה בלתי נשכחת.

האם אנו צריכים לנסוע לחו"ל בכדי לגלוש במצוקים ברמה גבוהה?

יש אנשים אשר חושבים כי יש לנסוע לארצות הברית, דרום אמריקה או אירופה בכדי ליהנות מגלישת מצוקים ברמה גבוהה וכי רק בחו"ל אפשר לבצע גלישה איכותית ואנו כאן להגיד לכם כי זו טעות רצינית. קודם כל אתם צריכים להבין כי אנשים מחו"ל באים לארץ בכדי לגלוש מצוקים וזאת מכיוון שבארץ יש גם חברות מצוינות המציעות זאת כמו חברת ashdot rappeling וגם מצוקים מדהימים אשר לא נופלים במאום מאלו שבחו"ל ואשר פעמים רבות עולים על המצוקים בחו"ל. כמובן שאתם יכולים להתחיל להתמקצע בגלישה בארץ ואז להחליט לנסוע לחו"ל ולקבוע לאחר הניסיון שלכם מהו המצוק הטוב ביותר ואיפה יותר מהנה בארץ או שמא דווקא בחו"ל.

מדוע לא כדאי לשכור את חברת הגלישה הזולה ביותר?

כאשר אתם בוחרים חברת גלישה אנו מציעים לכם לא לבחור את החברה הזולה ביותר מכיוון שהדבר עלול לפגוע בכם בצורה קשה. בגלישת מצוקים לא לוקחים סיכונים וסביר להניח כי אם החברה לוקחת מחירים נמוכים במיוחד יש סיכוי שהיא מחפפת בחלק מן הדברים ועל כן לא כדאי להתקרב אליה וכדאי לבחור חברה אחרת גם אם היא קצת יותר יקרה.