יש לצאת אל נופש בעיר מרכזית באירופה, ויש לצאת אל נופש בעיירת כפר פסטורלית וירוקה. אירופה היא מקום אשר מושך אליו תיירות רבה מידי עונה ובכל שנה, וכאשר מתלבטים לגבי ערי אירופה השונות, כדאי לקחת בחשבון גם את האזורים הפחות מיושבים של הכפר שם יש את האפשרות לצאת אל נופש שונה ומיוחד. אחד מאותם המקומות הללו קיים גם בהולנד שזורת הצבעוני וקבקבי העץ, עם לא מעט אזורי פרובינציה שבהם יש כפרים שמהווים אלטרנטיבה נפלאה לנופש קסום שבו לומדים בצורה הכי טובה לגבי הולנד והאנשים אשר גרים בתוכה.

> קראו על כפרי נופש בהולנד לילדים

נופש כפרי באירופה

אירופה היא כזו שאר באופן די בסיסי נראית די דומה, עם טירות ישנות, כנסיות גדולות וקטנות והרבה בנייה עתיקה ומודרנית סביב אותו נהר מרכזי. אבל, כאשר יורדים אל עומקם של הפרטים, מגלים את כל ההבדלים הנהדרים אשר הופכים תרבות מסוימת למדינה, עם שפה, אוכל ומנהגים ייחודיים. אצל ההולנדים האזורים המרכזיים עוברים במעגלים- מעגלים, והאזורים הכפריים הם כאלה שמכילים לא מעט שבילים מסודרים עבור טיולי אופניים שכה אהובים על ההולנדים לצד אזורי אגמים בכל הפרובינציות של הולנד שמכילות עיירות דייגים פסטורליות עבור מי שממקם את עצמו לטיול באזור הצפוני מן העיר אמסטרדם שבה הרוב נוחתים.

כפרים שכדאי להכיר

איזה כפר נופש באירופה כדאי להכיר בטיול להולנד עם הדגש על תיירות בנופים כפריים? יש את כפר הדייגים הכי מפורסם בהולנד, שהוא וולנדם. שם ניתן להתרשם מהמנהגים של הדייג וכפר ציורי לצד נופים פסטורליים שכוללים טחנות רוח שמאוד מזוהים עם הנופים ההולנדיים.

ישנה רשת כפרי נופש מוכרת שחולשת על האזורים הכפריים של הולנד, וכאן זה כדאי לדעת מה כולל כל אתר נופש שזכה, כדי להתאים בצורה הכי טובה את כל מה שרוצים ואוהבים לעשות בנופש אל כל מה שקיים בכל אתר נופש שכזה עבור התיירים שאליו מגיעים. יש כאלה אשר מתמקדים בספורט ימי ואחרים אשר שם הדגש הוא על קרבה אל פארק שעשועים שאולי יהיה חביב עבור נופש משפחתי.