אם יש לכם הליכון בבית אבל הוא מפריע לשאר בני הבית, זו בעיה. תחשבו שאתם רצים עליו בשיא המרץ, מוזיקה באוזניות ומישהו בחדר הסמוך ישן ושומע את הזעזועים של המכשיר, וזהו מצב לא נעים בכלל!

אז מה עושים? בדרך כלל, מהתחלה חשוב לבחור הליכון שעושה מינימום רעש, בטח ובטח כאשר המיקום של מכשיר ההליכה הוא לא בחדר נפרד. אתם צריכים לוודא שאנשים יוכלו לישון בבית בשלווה ולא לשמוע את ההליכון.

אבל לפעמים הרעש של ההליכון זו תוצאה של תקלה במנוע או בחלקים אחרים שפשוט מונעים ממנו עבודה חלקה ושקטה. במקרים כאלו כדאי לבדוק את מקור התקלה ולטפל בה, קראו בהרחבה על תקלות בהליכון. איך עושים את זה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך לתקן הליכון מרעיש?

אם ההליכון שלכם מרעיש יכולות להיות לכך כמה סיבות. ראשית, שאלו את עצמכם. האם אתם חווים שינוי בפעילות של המכשיר עצמו? יתכן שהוא רועד כשרצים עליו, פתאום הוא פחות יציב, המסלול לא נע בקצב כמו שצריך, תקלות כאלו מסמנות שיש להחליף את הרצועות של המכשיר שכנראה נשחקו מרוב שימוש. ראו לדוגמה טרדמיל תיקון הליכון!

תקלה נוספת שיכולה להיות זה חוסר בשמן. כמו שאתם אמורים לדעת, מכשיר הליכה, בין אם זה בבית ובין אם זה במכון הכושר, דורש תחזוקה תמידית.

צריך לשמן אותו באזורים הנכונים כדי שימשיך לפעול באופן חלק. למעשה, ברמה שבועית או כל 10 שעות של הליכה.

אז אם אתם שומעים רעשים מלמטה, יתכן פשוט שחסר שמן בהליכון ולכן, אתם נתקלים ברעשים שגורמים לאנשים אחרים בבית לסבול מקיומו של המכשיר.

אם ניסיתם את הפתרון הזה וזה לא עבד, הצעד הבא הוא לקרוא לאיש מקצוע, טכנאי הליכונים מומחה שיאתר את הבעיה ויתקן אותה בהקדם.

> מידע מקצועי נוסף ניתן לקבל באמצעות אתר VTT!