עונת הקיץ היא הזמן האידיאלי לחופשות בחו"ל יחד עם כל המשפחה, עם חברים או לחופשה זוגית רומנטית ללא ילדים – הרי גם להורים מגיע מדי פעם לנפוש בראש שקט, ולקחת חופשה קצרה מהילדים והשגרה היומיומית. רוב הישראלים יעדיפו לבחור יעד קרוב לחופשה שאינו מצריך זמן טיסה ארוך, כמו נופש ביוון היפה והאותנטית. יוון מציעה לתיירים ביקור באלפי איים פסטורליים ומיוחדים, אך אחד מהאיים המתויירים ביותר הוא האי רודוס. נוסף על מקומות הבילוי שיש לרודוס להציע לציבור הישראלי, האי ידוע גם בהיסטוריה המדהימה שלו על הקהילה היהודית שחיה בו.

אם אתם אנשים דתיים כדאי לכם לדעת כי כיום אפשר לצאת אל נופש כשר ברודוס ובהרבה מקומות אחרים בעולם שמציעים נופש לציבור הדתי, וזהו משהו שאתם צריכים להכיר. על רקע זה אנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה עם איזה חברה אתם מזמינים את הנופש וזאת בכדי להבטיח כי הנופש יהיה הטוב והמהנה ביותר שיש.

מדוע כדאי להזמין את הנופש רק עם חברה ישראלית?

אם כן מדוע כל כך כדאי לנו להזמין את הנופש עם חברה ישראלית? מה היתרון של חברה כזאת על פני אופציות אחרות? אתם צריכים להבין כי חברה ישראלית כפופה לדין הישראלי וזה אומר כי כל תקלה בנופש תהיה לכם כתובת לפנות אליה. אך חשוב מכך אתם צריכים להבין כי חברה ישראלית צריכה לשמור על המוניטין שלה בקרב הקהל הישראלי וזה אומר כי היא תעשה הכול בכדי שהחופשה שלכם תהיה המהנה והטובה ביותר שיש. לכן זה צעד כל כך חכם להזמין את הנופש עם חברה ישראלית ולא עם חברה מחו"ל מה עוד שחברה ישראלית מכירה לעומק את הנושא של שמירת כשרות.

האם כדאי להזמין חופשת הכל כלול?

עוד שאלה שיש לתת עליה את הדעת היא האם כדאי להזמין חופשת הכול כלול או שמא עדיף לנו להזמין חופשה אחרת? אם כן אתם צריכים להבין כי דבר תלוי לגמרי בהעדפות שלכם וכי אין כאן תשובה אחת ויחידה. יש מקרים בהם חופשת הכל כלול עם כהנא גרופ תהיה הפתרון הטוב ביותר ויש מקרים אחרים בהם חופשה רגילה תהיה הפתרון הטוב ביותר.