הפלגות נופש מציעות תמורה נהדרת לכסף שלכם, מכיוון שהמחירים כוללים כמעט את כל מה שאתם צריכים לטיול פנטסטי: אוכל, מקומות לינה, בידור בשעות היום ובערב ותחבורה בין יעדי הנסיעות.

הפלגות נופש

הפלגת נופש לשטוקהולם נועדו בעצם לכל מי שאוהב את הים ומעוניין להעביר בתוכו זמן רב כשבוע עד חודש. לא כולם מתחברים לזה אך אלה שכן, יכולים להעיד על תענוג בלתי נגמר ועל חוויה שהם לא ממש הולכים לשכוח בחייהם.

נופש בכל כלול בפריקה אחת

בשייט ובהפלגות נופש, אתם פורקים פעם אחת והמלון בו אתם הולכים לישון צף יחד איתכם מעיר לעיר או מאי לאי ואין צורך להתעסק עם לוחות הזמנים של הרכבת או המעבורת, או לסחוב את המזוודה שלכם ברחובות מרוצפים.

כל בוקר תתעוררו במקום חדש. לא מצליחים להחליט בין סנט לוסיה לברבדוס, או איטליה או ספרד? למה לבחור? בחרו מסלול שמבקר בכל הערים ברשימת המשאלות שלכם. יש לי חברים שעשו את זה כמה פעמים והם מספרים על חוויה של פעם בחיים.

ספינות שייט ידידותיות למשפחה

מילדים ועד בני נוער, סבים וסבתות ונכדים, הפלגות משפחתיות מהנות לכל הגילים. אם אתם מחפשים חופשה שילדיכם בני 5 -, 10- ו -15 יאהבו – ויש בה גם פעילויות למבוגרים – יש כיום בספינות מתקני ילדים נרחבים, מחולקים לפי גיל.

לבני נוער יש מקומות בילוי מגניבים משלהם, הרחק מאזורי המשחק לקטנטנים (ובוודאי מרחק נחמד מבריכות וברים ידידותיים להורים).

איך אתם לא יכולים לאהוב טיול שכולל משחקי וידאו ובריכות שחייה, תוך מתן זמן למשפחות להיות יחד בארוחת הערב או בטיולים היבשתיים? והורים יכולים אפילו להתגנב לארוחת ערב רומנטית לאור נרות..

למידע נוסף – הפלגות נופש ושיט-תענוגות.