כאחת האמירויות הגדולות באיחוד האמירויות, דובאי מציעה חיי לילה בינלאומיים למדי משום שהיא אזור סחר והשקעות חופשי. זה אומר שאתם עשויים לבלות שם עם אנשים מכל העולם ובכך החוויה של התיירות הופכת להיות מעניינת יותר. המועדונים והמקומות שבהם מבלים הם כמובן ברמה גבוהה וכולם יוקרתיים, כך שיש להיערך בהתאם ולהתכונן לבילויים מהסוג שלא כל כך פוגשים בישראל גם במקומות הכי נחשבים.

באיזה מקומות מבלים בדובאי?

חיי הלילה של דובאי מתחילים למעשה אחרי הצהריים, עם השקיעה. שם אפשר לשבת בבתי קפה ופאבים ומלונות מפוארים בברים כדי לצפות בשקיעה ולהחליף מצב רוח לאווירה של לילה. שם נפגשים עם אנשי עסקים ותיירים ומבלים במועדון שמתאים לגילכם ולראש שלכם. מקומות כמו Zero Gravity שמציעים מוזיקה טובה עם אוכל מצוין ואנשים צעירים ומשוחררים שנהנים בכיף, על שפת הבריכה או החוף.

ראו גם: מדריך מפורט לחיי לילה בדובאי

בילוי על גג העולם

מי שאוהב לצפות בנוף מלמעלה עם כוס משקה טוב ביד, מחכה לו מועדון The Penthouse. שם יושבים על הגג היוקרתי ונשארים לאורך כל הלילה אם מתחשק לכם ונהנים מחברה בינלאומית ומנוף מדהים. למי שאוהב את האוכל הטוב והבינלאומי מומלץ לנסות את מסעדות הגורמה של דובאי. ברור שהיא מלאה בשפים מעולים שנוהרים אליה מכל העולם כדי להגשים חלום על בישול עילי ותוך כדי כך לפנק את התיירים מכל העולם. זה אחד הפינוקים הגדולים של דובאי שמרוכזים במקום אחד – מסעדות מעולות שלא מוצאים כמוהן ברחבי העולם.

קניות וקוקטיילים

לא סתם דובאי נחשבת לשילוב המוצלח ביותר לבילויי יום בקניות ובבריכה עם בילויי הלילה. בבר Neos תוכלו לשלב את הקוקטיילים שלכם עם הנאות קולינריות לפני ואחרי הקניות ולהתיישב לשיחה מעניינת עם אנשים מכל העולם. זוהי אווירה שאי אפשר למצוא בשום מקום.

לעוד מידע, בקרו באתר של פייסטה טיולים לחו"ל