תהליך גירושים עוסק בשלושה נושאים עיקריים, שהם גם נושאים רגישים מאין כמוהם: מזונות, משמורת וחלוקת רכוש. משום כך, במקרים רבים למרבה הצער, תהליך הגירושין מעורב ברגשות עזים, לעיתים רצון לנקמה ופגיעה בבן/בת הזוג לשעבר.

אז איך מתמודדים עם תהליך גירושין מכוער ואיך עו"ד מתאים יכול לעזור?

רגע לפני – הולכים לגישור

גישור הפך לשלב חובה, לפני ההליך המשפטי בתהליכי גירושין. זהו צעד יזום של בתי המשפט, שמטרתו להקל על העומס בבתי הדין הרבניים ובתי הדין לענייני משפחה, אבל יש לו ערך רב עבור הזוג המתגרש ועבור הילדים, אשר נקלעו שלא בטובתם להליך רווי רגשות עזים וקשים.

לכן, נצלו עד תום את השלב הזה וגשו אליו בליווי של יונית גזל עו"ד גירושין מנוסה, שיכולה לעזור לכם להוציא את המיטב מתהליך הגישור ואולי למנוע הליך משפטי מכוער.

ממשיכים להליך משפטי? אתם חייבים עו"ד טוב לצדכם!

אם הליך הגישור לא הסתיים בהסכמה של שני הצדדים על הנושאים העקרוניים, אתם חייבים להצטייד בהרבה סבלנות, כוח רצון ובעיקר – עו"ד גישור גירושין מקצועי ומנוסה, שיכול לעמוד לצדכם לכל אורך ההליך ולהשיג לכם את התוצאות שאתם רוצים. עו"ד גירושין יכול לפעול במידה רבה של יעילות במסגרת בית הדין לענייני משפחה, או בית הדין הרבני, להתנהל בתוך המערכת המשפטית באופן מקצועי וברמה גבוהה של מיומנות וגם לפעול ללא מעורבות רגשית, כדי להגן על האינטרסים שלכם באופן יעיל.

עו"ד גירושין יכול גם לצמצם במידה רבה את המתחים והעימותים בין שני הצדדים ולהביא לסיום מקצועי, מהיר וענייני של ההליכים. קראו בהרחבה על ייפוי כח מתמשך!

לסיכום, אם אתם מרגישים שהגירושין בדרך, אל תחכו! צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ וסיוע מקצועי!