אין דבר יותר כיפי, ייחודי ומעניין מטיול קמפינג עם בני משפחה או חברים. כל מה שאנחנו צריכים לעשות, זה לארגן את הטיול בצורה נכונה. איך עושים את זה? בואו ותראו.

טיפים לארגון טיול קמפינג בצורה נכונה

הסעה

על מנת שנוכל לצאת לטיול קמפינג בצורה מסודרת, מאורגנת, נוחה, אזי שעלינו לדאוג שיש לנו רכב שיאפשר להכיל את כל המשתתפים ואת כל הציוד. במידה ואין לנו, אנחנו יכולים לפנות לאופציה של השכרת רכב מסחרי לכמה ימים, וזה בהחלט ישרת את המטרה שלנו.

מיקום

יש להגדיר בצורה ברורה היכן אנחנו רוצים לטייל והיכן אנחנו רוצים למקם את הקמפינג שלנו. חשוב לוודא שזה אפשרי, שהתנאים מאפשרים, שיש מספיק מקום וכן חשוב לברר אם זה עולה לנו כסף או אם זה בחינם.

ציוד

עלינו לבחון מה אנחנו צריכים בשביל לצאת לקמפינג. למשל, כמה אוהלים, כמה שקי שינה, האם אנחנו צריכים להביא איתנו ציוד לבישול, בגד ים, בגדים ארוכים, עזרה ראשונה וכל דבר אחר שהוא הכרחי לצורך הטיול שלנו.

מועד

כמובן שעלינו לבחור במועד הנכון לצאת לטיול כזה. מאחר ומדובר בציוד בשטח, כולל שינה בשטח, אזי שעלינו לוודא שלא יהיה קר או חם מדי.

תוכנית

רצוי שתהיה לנו תוכנית ברורה מה אנחנו מתכוונים לעשות, איפה אנחנו מתכוונים לטייל, לאן אנחנו מתכוונים ללכת, איפה אנחנו מתכוונים ללון, איזו אטרקציות אנחנו רוצים לעשות ועוד.

תקציב

למרות שמדובר בטיול קמפינג ולא בטיול נופש בבית מלון, חשוב שנגדיר לעצמנו תקציב ונשמור מספיק כסף בשביל שנוכל לרכוש מזון, דלק ודברים אחרים.

קשר

יש לעדכן חברים ובני משפחה, איפה אנחנו מתכוונים לשהות, כמה זמן, היכן אנחנו מתכוונים לטייל, וכיצד ניתן ליצור איתנו קשר. בצורה כזו, אם חס וחלילה יקרה משהו, ידעו איך לחפש אחרינו.

מתי נכון לצאת לטיול קמפינג?

מן הסתם, טיול כזה יכול להתאים בין אם אנחנו רוצים לצאת עם חברים, בני משפחה, עם בת הזוג ועם הילדים שלנו. זה יכול להיות נהדר לחופשת קיץ או חופשה אחרת, וכן בסופשבוע ואפילו במהלך השבוע, אם אנחנו יוצאים לרגילה מהצבא או לוקחים חופש מהעבודה.