כיום ניתן למצוא נעלי כלה במגוון סגנונות וצבעים: נעלי כלה שעשויות מעור, נעלי כלה משובצות באבני נוי, נעלי כלה עם עקב גבוה או נמוך, נעלי כלה שטוחות, נעלי כלה בובתיות ונעלי פלטפורמה לכלה. החוכמה היא כמובן לבחור בנעל שיהיה לך נוח ללכת איתה ביום החתונה.

נעלי כלה פלטפורמה הן טרנד חדש בהנעלה לחתונה. הם נראות כמו עקבים רגילים אבל הם למעשה פלטפורמות. הסיבה לכך היא שהן נותנות לרגליים שלך יותר מקום ומקלות על ההליכה.

פלטפורמות גם מספקות יותר יציבות מאשר עקבים רגילים, וזה חשוב כאשר את הולכת על משטחים כמו דשא או חול. נעלי פלטפורמה מיועדות לכלות אשר אינן מתורגלות או אוהבות ללכת על עקבים. נעלי פלטפורמה מיועדות גם לנשים נמוכות אשר מעוניינות לנעול נעליים אשר יגביהו אותן.

נעלי פלטפורמה לכלה – גם שיקיות וגם נוחות

נעלי פלטפורמות נתפסות בדרך כלל כנעליים נוחות עם תוספת פלטפורמה מוגבהת על הסוליה, המעניקה להן גובה ללא צורך בעקבים או טריזים. ניתן לנעול אותן עם כל שמלה: תחרה, טול, שיפון, סאטן ושמלות A.

נעלי פלטפורמה הן טרנד שצובר פופולריות בתעשיית הכלות. הם דרך מצוינת לתת יתרון ליום החתונה שלך תוך מראה אופנתי ושיקי.

הכלה תוכל ללכת בנעליים אלו בקלות, הודות לעיצוב הנמוך שלהן. הם זמינים גם בצבעים ובסגנונות שונים, מה שאומר שיש לך הרבה אפשרויות בכל מה שקשור למציאת הזוג המושלם ליום החתונה שלך.

נעלי פלטפורמה לכלה הופכות יותר ויותר פופולריות ככל שעובר הזמן מכיוון שהן מציעות מראה אלגנטי ונוח בו זמנית.

היכן ניתן לקנות נעלי פלטפורמה לכלה?

ניתן היום לרכוש נעלי פלטפורמה לכלה בכל חנות שמתמחה בנעלי כלה. במידה ואת מזמינה דרך האינטרנט באתר נעלי ארו שימי לב לקנות מספיק זמן מראש כדי שתוכלי להחליף אם לא יהיה לך נוח או אם בטעות רכשת נעליים שלא במידה שלך.