פתיחת הגבולות בין ישראל לאיחוד האמירויות והסכם השלום שנחתם לו בשנת 2020 הביאו עמם לכדי תמורות אדירות בהלך הרוח במזרח התיכון. אם בעבר חופשה באבו דאבי הייתה פנטזיה שלא ניתן לממש, אז הרי שכיום המצב שונה בתכלית. כל אחד יכול להזמין טיסה ולהגיע אל איחוד האמירויות.

אם אתם רוצים לערוך פגישת עסקים במדינה או פשוט לנפוש בכיף עם החברים, אז במקום להגיע אל היעד עם טיסה מסחרית, תוכלו להזמין טיסה פרטית לאבו דאבי. זה יוכל לשדרג את החוויה שלכם באופן דרמטי ולהפוך את ההגעה אל היעד להרבה יותר נוחה וחווייתית.

מה העלות של טיסה פרטית?

העלות שתצטרכו לשאת בה נעה בטווח של 3,000 – 5,000 דולר לשעת טיסה. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת תוכלו לפנות אל חברות שמציעות טיסות פרטיות אל היעד כמה זה יעלה לכם בדיוק. כך תוכלו לקבל הערכה שתאפשר לכם לדעת עם מי הכי ישתלם לכם לטוס אל היעד.

היוקרתיות של הטיסה, השירות שתקבלו וכמובן שגם המשך שלה – כל אלה דברים שיכולים להשפיע על העלות הסופית. בכל אופן, לא יהיה כדאי לכם לקבל החלטה סופית בדבר החברה עמה תטוסו טרם תבדקו את העלות של טיסה פרטית לאבו דאבי עם מספר חברות שונות, כדי לדעת מה הכי ישתלם לכם.

טיסה בתנאים הכי נוחים שיש

בעבור רבים טיסה מסחרית פשוט לא נוחה מספיק. הצפיפות ומספר המושבים הרב הופכים את הטיסה להרבה פחות נוחה. כך שאם אתם כבר מתכוונים לטוס, אז יהיה כדאי לכם לעשות את זה בטיסה מסודרת ותוך כדי שתחשבו על כל האפשרויות העומדות בפניכם, שכן כך תוכלו לטוס בנוחות מרבית, כזו שמאפיינת טיסה פרטית.

לעוד פרטים, לחצו על הקישור: כאן באוויר