רוצים לראות עולם? טיול פרטי לטנזניה מזמן לכם חוויה מדהימה וכדאי להיערך ולהתכונן כראוי. בין היתר כדאי לבקר בסרנגטי, לטפס על הר קילימנג'רו ולצאת לספארי.

מצאו מדריך מקומי

הנוף מגוון עם הרים, אגמים ונהרות, יערות וסוואנות. ישנם גם סוגים רבים ושונים של בעלי חיים החיים בטנזניה כמו אריות, פילים, ג'ירפות והיפופוטמים. שווה לצאת לאתרים עם מדריך מקומי

האם יקר בטנזניה 

טנזניה היא מדינה במזרח אפריקה, הגובלת בקניה ואוגנדה. יש לו את צפיפות האוכלוסין הגבוהה ביותר בכל אפריקה. אוכלוסיית טנזניה מונה למעלה מ-50 מיליון ורובם חיים על פחות מ-$1 ליום. זה מלמד היטב על רמת המחירים במדינה. 

מהי השפה המקומית

שלוש הקבוצות האתניות הגדולות ביותר הן בני הקיקויו, החיה והפארה המהווים ביחד כ-85% מאוכלוסיית טנזניה. השפה הסוואהילית מדוברת על ידי כ-95% מהטנזנים כשפה ראשונה או שנייה. לא מעט אנשים דוברים אנגלית. אגב, המדינה מאוכלסת במשך 2,000 שנה לפחות על ידי קבוצות שונות כולל עמי בנטו שהיו דומיננטיים. 

מה אסור לפספס במהלך טיול פרטי לטנזניה 

יש הרבה סיבות לבקר בטנזניה. כמה מהפופולריות ביותר כוללות

  1. -הנוף היפה וחיות הבר
  2. -התרבויות השונות של האנשים
  3. -מגוון האוכל האותנטי
  4. -החופים ואתרי הנופש הגדולים

הפארק הלאומי סרנגטי 

זה הוא אחד הפארקים המפורסמים בטנזניה. הוא ביתם של מגוון בעלי חיים, כולל אריות, זברות, ג'ירפות ופילים. אם תבקרו בפארק זה במהלך העונה היבשה (דצמבר-אפריל) תוכלו לראות נדידת חיות בר מדהימה.

מכתש נגורונגורו

זה הוא יעד תיירותי פופולרי נוסף בטנזניה. לוע הר געש גדול עם כמות מרשימה של חיות בר ויופי טבעי. אם תבקרו במכתש נגורונגורו במהלך העונה הרטובה (יולי-נובמבר), תהיה לכם הזדמנות לראות נוף מרהיב ומגוון חיות בר. רוצים עוד? קראו על טיול פרטי לקוסטה ריקה >>>