בין אם אתם מתכננים טיול שאחרי הצבא, ובין אם מדובר בטיול מאורגן – הודו היא כנראה היעד המבוקש ביותר בקרב ישראלים, כך שזה בהחלט לא מפתיע שרבים מבקשים לבקר בתת היבשת המשתרעת על שטח של 3,287,000 קמ"ר, ואף יש מי ששבים אליה לביקור נוסף (ואפילו יותר מאחד). רגע לפני שתארזו את התיק ותזמינו טיסה, ריכזנו בעבורכם מספר יעדים מומלצים לטיול בהודו. בואו נתחיל!

להיערך היטב ומראש

טיול להודו, בשונה מטיולים ספונטניים אחרים, מצריך היערכות מוקדמת, משום שיש להוציא ויזה להודו לפני הטיול, לדאוג לכל המסמכים הרלוונטיים וכמובן – להתחסן. ערכו רשימה של כל הדברים שיש להכין לקראת הטיול, ולו כדי שתהיו מוכנים לכל תרחיש.

היעדים המומלצים ביותר בהודו

הודו, הממוקמת באסיה, מחולקת ל25 מדינות ולמעשה, היא המדינה השביעית בגודלה ברחבי העולם, כשהיא מונה כמיליארד נפשות. בשל גודלה של הודו, לכל אזור יש קסם משלו, וכל אזור מאופיין בתנאי אקלים שונים (כמו הרי ההימאליה המושלגים, או החופים הטרופיים בדרום) ובתנאי טבע ייחודיים.

טיול בהודו הוא לרוב טיול ארוך, כשמומלץ לטוס לתקופה של חודש לפחות, ולו כדי לחוות את הודו במלוא הדרה. היערכו מבעוד מועד לטיול, ואל תשכחו לרכוש בארץ את כל הפריטים החיוניים לכם.

חופשה נעימה!