אחד הדברים המשמעותיים ביותר בצילום חתונות, עבור לא מעט זוגות, הוא דווקא הצילום שלפני, קרי צילום תמונות לפני האירוע. זוגות רבים החלו בשנים האחרונות כחלק מתהליך הצילום הכולל לאירוע, תהליך אשר במרכזו עומדת החתונה עצמה, להגיע עם צלם החתונות שלהם אל מקומות שונים ולהצטלם במקום.

אותן תמונות שנהוג לצלם לפני האירוע, מופיעים לא פעם בבוק הרשמי של החתונה ולעיתים תמונות מסוימות מתוך אותו סט צילומים, הופכות להיות תמונות רשמיות שבני הזוג משתמשים בהם לצרכים שונים, בין אם זה שהם דואגים להדפיס את התמונות ולתלות אותן במקומות שונים בבית ועוד.

ישנם מספר מקומות, לוקיישנים מאוד מומלצים ופופולאריים לתמונות חתונה. מדובר על מקומות כלליים וכן מקומות ספציפיים בהם נוכל למצוא לא מעט זוגות אשר מבקשים להצטלם רגע לפני שהם נוסעים אל האולם או אל גן האירועים ומתחילים את האירוע.

לפני שנציג כמה מקומות באופן כללי, חשוב לומר הבחירה במקומות צריכה להיות מותאמת על פי סגנון, על פי תנאי השטח, וכן על פי זמן הנסיעה. מאחר והצילומים נערכים ביום האירוע, אין טעם לערוך אותם הרחק מהאולם או מגן האירועים. הם צריכים להיערך במרחק נסיעה סביר על מנת שיהיה ניתן להגיע אל האולם כמה שיותר מהר ובלי לחץ. מומלץ להתייעץ עם צלם מקצועי באתר https://shmulik-hazan.co.il על מנת לצלוח את המשימה בשלום.

מה הם הלוקיישנים המומלצים?

ובכן אפשר לחלק אותם לשניים. יש לוקיישנים כללים שיכולים להתאים, כמו למשל, מקומות בעלי משמעות היסטורית, שמורות טבע, פארקים, חופי ים, שדות וכדומה, מקומות שנראים טוב, מקומות שכל צילום בהם יכול להיות משמעותי וייחודי. אנחנו נזכה לראות לא מעט זוגות בוחרים להצטלם במקומות כאלה, כמעט מדי יום.

הקבוצה השנייה היא של לוקיישנים בעלי משמעות אישית. יש זוגות שמעדיפים להצטלם במקומות שיש להם חשיבות עבורם. המקום בו הם נפגשו לראשונה, בית הקפה בו הם אוהבים לשבת, הבית שלהם ועוד. מקומות שמסמלים את הזוגיות ואת הקשר ביניהם. מן הסתם זה אומר שעליהם להכניס את הצלם וכן את כל מי שיצפה בתמונות אל תוך חייהם האישיים, אך זה גם מכניס אלמנט רגשי אל תוך התמונות.

בקרו באתר https://magnetli.co.il ע"מ לקבל מידע על מגנטים לחתונות