בעבר הקהילה החרדית היהודית נדחקה היסטורית לשוליים, אבל היום הקהילה הדתית הפכה לרוב ואפילו מייצר מיינסטרים שכולל את כל פלחי האוכלוסיה כולל הציבור החילוני.

בניגוד למה שמסתמן בכותרות החדשות הסינרגיה בין הזרם הדתי לזרם החילוני הופכת יותר ויותר גלויה בחברה. 

הציבור הדתי הופך להיות גלוי יותר לציבור החילוני ויש רצון עמוק לשלב את העולמות על בסיס כבוד הדדי וכך גם ניתן להבחין בהמון תחומים: בתחום העבודה, בתחום הבילוי (חוויות מוזיקליות – הופעות וכדומה), בעולם הקייטרינג והקולינריה הגבוהה וגם ובייחוד בעולם הנופש.

אין כמעט מקום בעולם שמבין את הפוטנציאל התיירותי שיש בהנגשת צימרים בצפון ואתרי נופש לחרדים ולא עושה את זה.

מה תוכלו למצוא באתר נופש לחרדים

אתרי נופש לחרדים יכולים להציע את אותן אטרקציות שתקבלו בכל אתר נופש “לחילונים” אבל תשומת לב על הפרטים, מה שנקרא “אקסטרה”!

מכיוון שפוטנציאל הרווח של פתיחת האפשרות של קיום של אתר נופש לחרדים לכלל הציבור החרדי מהווה פוטנציאל רווח שאין לדעת כמה באמת גדול, היום כל מקום שמבין את הרעיון יציע חוויה ייחודית ומיוחדת במיוחד לכלל הציבור כולל החרדי וכולל החילוני.

אתר נופש ליהודים חרדים כפי שתוכלו להזמין באתר https://telechofesh.co.il, מציע חוויה אקסקלוסיבי שמציעה פתרונות אירוח במיוחד למשפחות אבל גם לציבור חרדי עסקי כך שגם בעלי עסקים שרוצים לקחת את הצוות או את החברה לסוף שבוע גם הציבור החרדי שעובד יוכל לקחת בחוויה מבלי לדאוג לשמירה על כשרות ובמקביל להציע את כל מה שאתר נופש לציבור חילוני מציע!

במדינה שבה היהודים החרדים היו נמצאים בעמדת מיעוט, ובכן, היום חלק מאיתנו ובמסגרת ההבנה שהשלם גדול מסך חלקיו יצירת אתרי נופש גם לציבור החרדי מהווה אלמנט קיים ומתרחב בשוק התיירות והנופש בארץ.

תהנו!