לא משנה איזה אירוע אתם בוחרים לארגן בשטח, רצוי מאוד שתשכירו לשם כך אוהל מתאים בו תוכלו לארח את האורחים שלכם בתנאים נוחים, בכל מזג אוויר.

לשם כך, כל מה שאתם צריכים זה לפנות אל חברה שמתמחה בהשכרת אוהלים ולבחון את הקטלוג שלה, מה יש להציע לכם. מן הסתם, אתם צריכים גם לדעת מה אתם באמת צריכים וכיצד אתם יכולים להשתמש באחד האוהלים שהם מציעים לכם, בצורה הטובה ביותר.

לפני שאנחנו נציג כמה עקרונות לבחירה נכונה של אוהלים לאירועים, צריך להדגיש, לא מדובר באירוע ספציפי כאמור, כל אירוע אשר נערך בשטח פתוח ולא משנה אם זה פארק, חוף ים, שמורת טבע, חצר, גינה או אפילו חנייה של בניין (כמו במקרים של שבעה), הרי שיש צורך ואפשר להשתמש באוהלים מסוגים שונים.

מה ישפיע על תהליך הבחירה שלכם?

ראשית, גודל השטח בו אתם יכולים להעמיד את האוהל, ובהתאם לכך כמות האורחים שאתם מזמינים או מצפים שיגיעו לאירוע. בהתאם לכך, אתם תחליטו מה יהיה גודל האוהל. צריך לקחת בחשבון את המידות שלו וכמות האנשים שיכולים לשהות בזמנו, בו זמנית.

שנית, המקום בו אתם רוצים להעמיד את האוהל והתנאים שאמורים להיות בו. למשל, אם מדובר במקום קר או חם, מקום שמועד לרוחות חזקות או כזה שלא. זה יכול להשפיע על בחירת האוהל שלכם, ולו מהסיבה הפשוטה, שכך תוכלו להחליט איזה אוהל לבחור על פי אופי ההתקנה ועל פי הסגנון שלו.

שלישית, רצוי לבחור אוהל בהתאם לסוג האירוע שאתם עורכים. לא כל האוהלים דומים במובן זה, יש אוהלים שמתאימים לשבעה ויש אוהלים שמתאימים לאירועים משמחים, יש אוהלים שמתאימים לכנסים ויש כאלה שמתאימים למסיבות.

ארבע, עיצוב האוהל. לא כל האוהלים מגיעים בצבע לבן, לא כולם מעוצבים בצורה דומה. מומלץ לבחור אוהל שמעוצב ומותאם לסוג האירוע.

לסיום, רצוי מאוד לבחור את האוהל המועדף עליכם מספיק זמן לפני האירוע בשביל שתוכלו לתכנן את כל האירוע בהתאם ולדעת כיצד אתם יכולים להשתמש בו בצורה נכונה, בהתאם לרצונכם.