החלטתם לנסוע לחו"ל לטיול עם המשפחה? מעולה. לא נשאר לכם יותר מידי מה להכין אלא רק לנסוע לשדה התעופה, לעלות על המטוס ולהמריא למקום שעליו אתם חולמים. אם תרצו להיות בקשר עם יקיריכם הנמצאים בישראל, כדאי שתעשו זאת ובזול.

עלויות סים בחו"ל |

חברות רבות מתחרות על מתן שירותי תקשורת בחו"ל המציעים מחיר גלישה בחו"ל משתלם במיוחד. נביא כמה מהם: ב – Local03, תוכלו לדבר עם המשפחה והחברים בישראל ב – $3 לחודש, ללא הגבלה. שיחות מחו"ל לישראל מהטלפון הנייד וללא הגבלה, במחירים ללא תחרות.

עוד סים הנחשב לטוב בחו"ל הוא TelAway, והיא מציעה מגוון של פתרונות סלולאריים מתקדמים לחיוג בזמן שהותכם בארה"ב, קנדה או מקסיקו בתעריפים אטרקטיביים. חבילות עם שיחות, הודעות וגלישה ללא הגבלה.

חברות תקשורת טובות לחו"ל |

גלובוסים, מציעה לנוסעים לחו"ל כרטיסי SIM מקומיים בתעריפים המשתלמים ביותר. השירות כולל שיחות, הודעות טקסט, מגוון חבילות גלישה ואפשרות לשמור את המספר הישראלי, דרכו ניתן להמשיך ולקבל שיחות מישראל, גם בעת השהייה בחו"ל.

סים זול – שיחות וגלישה ללא הגבלה |

סים זול של חברת World8, מציעה את כרטיס סים לחו"ל המאפשר גלישה ושיחות בחו"ל באופן חופשי. הסים כולל שיחות מקומיות ושיחות לישראל.

חברה מעולה לחו"ל היא גם Bglobal והיא מציעה למתגוררים בחו"ל לשמור על קשר עם הארץ במחירים זולים במיוחד ובאיכות פרמיום. מספר ישראלי בחו"ל בחינם. חודש ראשון ב – 5$ ללא התחייבות.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים סים בחו"ל? |

כאשר החלטתם לרכוש חבילות סלולר בחו"ל או כרטיס סים, חשוב מאוד לבדוק לפני הרכישה שאתם מקבלים בו את כל התכונות שבהם אתם מעוניינים. נניח אם אתם מדברים הרבה בטלפון או שאתם בעלי עסקים שחייבים טלפון זמין 24 שעות ביממה וללא הגבלה, תצטרכו לקחת זאת בחשבון.

הרבה אנשים שיוצאים לחו"ל, רוכשים כרטיס סים שהוצע להם ראשון מבלי לבדוק את תכונותיו והיתרונות שהוא מביא וכך, "נתקעים" עם סים, שגם עלה הרבה כסף וגם אינו משרת אותם באופן הרצוי להם. אם אפשר לבדוק דברים אלו לפני רכישה, כדאי מאוד לעשות זאת.