אם נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת, אתם יודעים שאתם בבעיה. הכבישים בישראל אינם רחבים כמו נהר ולכן, הנסיעה במהירות מופרזת היא מסוכנת מאוד. היא מסכנת אתכם והיא מסכנת נהגים אחרים.

כן, גם אם אתם חושבים שאתם "מלכי הכביש" ולעולם לא תעשו תאונה, המציאות מוכיחה שדווקא הנהגים שבטוחים בעצמם ומרגישים נהגי מרוצים, הם אלו שעושים הכי הרבה תאונות ולפעמים, הם כבר לא איתנו בין החיים.

הסיבה היא מאוד פשוטה. היכולת להגיב במקרה של הפתעה כשאתם נוהגים במהירות גבוהה יורדת משמעותית. רוב התאונות מתרחשות דווקא כשיש הפתעה כל שהיא, רכב מגיח ממקום לא צפוי ו… תאונה.

אז אם נתפסתם על נהיגה במהירות מופרזת, המשטרה כנראה תרצה למצות אתכם את כל מה שביכולתה לעשות לכם, בטח ובטח אם יש לכם עבר בעייתי. האם אפשר לעשות משהו בנידון? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

נהיגה במהירות מופרזת

נהיגה במהירות מופרזת יכולה לשלול את הרישיון שלכם אם וכאשר נתפסתם על ידי המשטרה. ישנם עונשים כבדים יותר. למשל, אם נתפסתם נוהגים במהירות גבוהה כמה פעמים, השלילה יכולה להיות לכל החיים.

הדבר הראשון שעליכם להסיק מזה שנהיגה במהירות גבוהה אולי חוסכת לכם קצת זמן, אולם היא לא שווה לא את הסיכון שיתפסו אתכם ובטח ובטח לא את הסיכון שיקרה למישהו משהו בגללכם.

אבל אם כבר נתפסתם והמשטרה רוצה לשלול מכם את הרישיון לכל החיים, יש משהו שאתם יכולים לעשות. לקחת עורך דין לענייני תעבורה עם ניסיון שידע למצוא פרצות בתיק שלכם במטרה להוריד את העונש למינימום. ראו לדוגמה עורכת דין דנה דוד!

קשה לומר שתצאו נקיים לגמרי, אולם אפשר להוריד את השלילה למספר חודשים בודדים וכדומה.