הקיץ אומנם מאחורינו, אך זו לא סיבה לא לצאת לחופשה קלה עם הילדים, בכל זאת, החגים כבר בפתח. הכנו לכם רשימה קצרה של פריטים שאתם חייבים לקחת איתכם.

נכון שנהוג לצאת בקיץ לחופשה עם הילדים, אך מאחר והחגים כבר בפתח, אז אתם יכולים לתכנן לעצמכם חופשה קצרה בחו"ל, לפני שהילדים צוללים עמוק אל תוך הלימודים ואתם נכנסים אל תוך שגרת העבודה. במאמר זה נציג לכם עשרה פריטים שאתם צריכים לקחת איתכם לחופשה.

לפני שנציג את הרשימה, חשוב להדגיש, בשביל שיהיה לכם קל, רצוי מאוד שאתם תרשמו אותה במחשב או בכל מקום, וכך היא תהיה מול העיניים שלכם כל הזמן ולא תשכחו שום פרט ממנה.

למה חשוב לדאוג?

ביגוד מתאים

לא משנה לאן אתם נוסעים, חשוב שתבדקו את מזג האוויר לפני כן ותיקחו איתכם את הבגדים המתאימים. סנדלים לילדות ולילדים, בגדים קצרים, בגדים ארוכים, כל מה שיעזור לכם לעבור את הימים במקום אליו אתם מגיעים.

ערכת עזרה ראשונה

תרופות ועזרה ראשונה עבורכם ועבור הילדים, אם חס וחלילה יקרה משהו.

יומן מסע

מחברת בה תוכלו לרשום את כל הנתונים על הנסיעה. במחברת תוכלו לרשות מחירים של טיסות זולות לאירופה, לתכנן מסלול בהתאם ליעד אליו אתם נוסעים, שמות ועלויות של בתי מלון, לוח זמנים ועלויות של תחבורה ציבורית. כל דבר שיכול לעזור לכם לתכנן את הטיול ולדעת כמה זה יעלה לכם.

אמצעי תקשורת

כל מה שאתם צריכים בשביל לשמור על קשר עם הארץ, סים בינלאומי או כל דבר אחר.

טאבלט או לפטופ

רצוי מאוד לקחת איתכם טאבלט או מחשב נייד. כך אתם תוכלו לחפש מידע בקלות והילדים יוכלו לשחק או לצפות בסרטים בנסיעות או בכל מצב אחר.

תיק רחצה

מוצרי רחצה והיגיינה, הן בשבילכם והן בשביל הילדים. רצוי לא להשאיר שום דבר ליד המקרה, שלא תצטרכו לחפש איפה לקנות את המוצרים.

להכיר את היעד

מפה וספר על המקום. כך תוכלו לטייל ביעד בצורה נכונה, בטוחה, תדעו לאן להגיע ומה אתם יכולים לראות במקום.

מנעולים וכיסויים

על מנת לשמור על הציוד שלכם, קחו איתכם מנעול, קחו איתכם חגורות לכסף, כיסוי לתיקים וכמובן אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעות.

מספרי טלפונים חשובים

גם בישראל וגם בחו"ל. בין אם זה קרובי משפחה, חברת ביטוח או כל דבר אחר.

לוח אירועים ומופעים

כך תוכלו ליהנות בזמן החופשה ממופע או כל אירוע אחר מעניין.