רומניה הפכה להיות בשנים האחרונות אחד מהיעדים המועדפים על המטייל הישראלי ויש לכך לא מעט סיבות. הדבר המשמעותי ביותר שתוכלו לשים אליו לב כאשר אתם ניגשים לטיול ברומניה זה השילוב הכמעט מושלם בין ישן לבין חדש. שוטטות קצרה ברחובות תלמד אתכם כיצד ניתן לשמור את ההיסטוריה ובאותה נשימה גם לא להישאר הרחק מאחור. זוהי הסיבה המרכזית לכך שלא מעט אנשים רואים ביעד הזה בתור האופציה האידיאלית לטיול הקרוב, ארץ חלומית עם לא מעט שילובים שישאירו אתכם פעורי פה.

מה רומניה יכולה להציע למטייל הישראלי?

המטייל הישראלי תמיד ירצה לקבל את התנאים הטובים ביותר לטיול הקרוב שלו, זוהי אולי הסיבה לכך כשחושבים על חופשה – חופשה ברומניה הופכת להיות אופציה שכיחה במיוחד בשנים האחרונות. רומניה מציעה לא מעט אפשרויות לכל מטייל שמגיע אליה, בוודאי כאשר מדובר על מטייל ישראלי אשר מגיע עם דרישות משל עצמו.

ראשית המחירים ברומניה לרוב הם מחירים נוחים מאוד בהשוואה למחירים שאנו התרגלנו אליהם בישראל. לא משנה אם תחליטו לצאת לאכול במסעדה, תעשו קניות בסופר או אפילו תאכלו בדוכן ברחוב – המחירים יהיו נהדרים. האופציות שעומדות לרשותכם הם אופציות נהדרות אשר יהפכו את החופשה שלכם לחופשה משתלמת במיוחד. אם תשאלו את המטייל הישראלי מדוע הוא בחר דווקא ברומניה, זוהי אולי הסיבה המרכזית שמרבית האנשים בוחרים לטייל ביעד הזה.

מה לגבי פעילויות או אטרקציות ברומניה למשפחות? אולי זה ישמע לכם מוזר אך ברומניה יש כמות לא נגמרת של אטרקציות כמעט בכל אזור אליו תגיעו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאינטרנט על מנת לבדוק מהן האטרקציות שנמצאות בקרבת מקום, אנו יכולים להבטיח לכם כי בשוטטות קצרה תוכלו לקבל מנעד רחב של אפשרויות הנמצאות במרחק נסיעה קצר מכם.

מה עוד רומניה יכולה להציע למטייל הישראלי? חופשה רגועה במרחק טיסה קצר. כיום זמן הטיסה מרומניה לישראל נע סביב סדר גודל של 3 שעות בלבד, כך שמדובר בדרך נוחה לחוות את אחת מהמדינות היפות באירופה עם טיסה קצרה אשר לא תיקח לכם זמן רב או תגזול מכם יותר מידיי משאבים.