אם אתם מרגישים שלא חוויתם חופש אמיתי מאז התפרצות נגיף הקורונה בארץ ובעולם, כדאי שתפצו על הזמן האבוד באמצעות בילוי משפחתי מהנה בנופשונים ייחודיים ואיכותיים בארץ. למרות שהשמיים נפתחו ומדינות שונות בעולם מאפשרות כניסה של תיירים ישראלים המחזיקים תו ירוק, כדאי לזכור כי נגיף הקורונה עדיין חי ובועט ולכן רצוי להימנע מנסיעות למדינות אחרות בעולם בהם לא ברור מה טווח ההתפרצות של הקורונה.

תתפלאו לגלות אינספור מקומות ייחודיים ומעניינים שכדאי לבקר בהם בארץ, שלא לדבר על מקומות מושלמים לחופש ונופש זוגי או משפחתי שיכניס בהם אנרגיות חדשות והרבה מרץ. לרוב משפחות ומטיילים בוחרים ללכת על נופשים מוכרים ובנאליים כמו אילת, ים המלח או ערים אחרות מרכזיות בארץ – ולכן כדאי לכם דווקא לנסות את המקומות הפחות מוכרים ומתויירים, כמו נופשים בקיבוצים ומושבים קטנים ופסטורליים המציעים הטבות או מבצעי נופש וטיולים שאסור לפספס.

מה היתרונות של נופש וטיולים במקומות לא שגרתיים בארץ?

בכל שנה ניתן לראות כיצד החופים ומקומות הבילוי המרכזיים בארץ גדושים עמוסים, במיוחד בערים מרכזיות ופופולריות לבילויים ופנאי כמו תל אביב, אילת, ירושלים, חיפה ואזורים אחרים. כאשר בוחרים לנפוש באזור נישתי ופחות מתויר כמו קיבוץ או מושב, נהנים משקט אמיתי שאף תושב עירוני לא יכול לחוות בביתו או שקט שלא ניתן לחוות במקום חופשה המוני.

נופשים בקיבוצים ומושבים ברחבי הארץ יחשפו אתכם למקומות ואזורים חדשים שלא הכרתם, תצאו למסלולי טיול בטבע שאולי מעולם לא שמעתם עליהם, תגלו אטרקציות ובילויים ייחודיים וממלאים ותצברו אינספור חוויות והנאה מחופשה לא שגרתית ומרגיעה במיוחד.

קבלו הטבות בקיבוצים ומושבים >>>

היכן כדאי לחפש מבצעי נופש וטיולים איכותיים?

בכדי למצוא אזורים מומלצים בארץ בהם ניתן לנפוש במחירי מבצע אטרקטיביים, כדאי לחפש ברחבי הרשת אחר חבילות נופש וטיולים הרלוונטיים לקיבוצים ומושבים שונים.