במשך השנים, יותר ויותר ישראלים יוצאים את הארץ וטסים להודו. אם בעבר היה מדובר במעטי מעט, צעירים אחרי צבא שטסו להודו בשביל לעשות את מה שמכונה "הטיול הגדול" אחריו היו חוזרים ארצה בשביל להתחיל את החיים האמיתיים, אזי שהיום ישנם הרבה מאוד ישראלים אשר בוחרים לטוס להודו לצרכים שונים. 

למשל, אנחנו יכולים לראות משפחות שלמות טסות לטיול משותף, בין אם באופן עצמאי ובין אם זה בטיול מאורגן, אנחנו יכולים לראות הורים נוסעים לפגוש את ילדיהם, אפשר למצוא מבוגרים בפנסיה אשר נוסעים להודו אחרי שכל חייהם עבדו ולא היתה להם אפשרות לעשות כך. כמו כן, אנחנו יכולים לראות ישראלים רבים אשר נוסעים להודו לצורך עבודה או דברים אחרים. מה שבטוח הוא, יש הרבה יותר ישראלים שיוצאים היום וטסים להודו מאשר בעבר. 

כל מי שטס להודו צריך להוציא ויזה לפני שהוא מגיע אל המדינה, אחרת הוא לא יוכל להיכנס אליה. הויזה מאפשרת כניסה חופשית וחוקית להודו. 

איך מוצאים ויזה?

צריך לומר, ישנם סוגים שונים של ויזה להודו. אנחנו יכולים למצוא ויזות סטודנט המתאימות למי שרוצה ללמוד במדינה, ויזות המיועדות לעובדים המבקשים לעבוד, בין אם זה בחברה מקומית ובין אם זה בחברה אחרת, וכמובן אנחנו יכולים למצוא ויזות לתיירים. 

מדובר בויזות מבוססות על פי זמן מסוים. בעיקרון, הויזות אפשריות למספר חודשים כאשר על פי הכללים של המדינה אפשר לשהות במשך תקופה מסוימת באופן רציף ואז צריך לצאת מהודו ואפשר לחזור אליה באופן חופשי בשביל להשלים את יתרת הזמן. המטרה היא למנוע מאנשים לעבוד בהודו בצורה לא חוקית. כל ויזה ניתן להוציא בשגרירות הודו בישראל וכן דרך חברות שמתמחות בכך.