מרבית האנשים שמכירים את העולם של צעצועים ואביזרי מין, סביר להניח שהם שמעו על הדברים הבסיסיים בתחום, למשל, דילדו, ויברטור, אזיקים וכדומה. אך יש עוד שורה ארוכה של צעצועים ואביזרים שאנחנו יכולים למצוא באתרים ובכל חנות סקס, דברים שאפשר לעשות  בהם שימושים שונים, בין אם זה במסגרת יחסי מין בין גבר לאישה, בין גבר לגבר וכן בין אישה לאישה.

חלק מאותם אביזרים מתאימים לקיום יחסי מין "רגילים", סטנדרטיים, ואחרים מתאימים יותר ליחסי מין מיוחדים, יוצאי דופן. חלק מאותם אביזרים גם מתאימים למצבים, למשל, בהם הגבר רוצה לענג ולספק את עצמו או למצב דומה בו האישה רוצה לספק ולענג את עצמה.

אחד המוצרים הפופולאריים מאוד לשימוש הוא פלאג אנאלי. מדובר בסוג של ויברטור, דילדו, אך כזה שמיועד לשימוש בחור הישבן. הוא משרת נשים וגברים אשר מעוניינים ליהנות מסיפוק ועונג מיני, על ידי החדרת הפלאג אל תוך הרקטום. מדובר על אביזר בעל בסיס רחב אך כזה שאפשר להחדיר אותו בצורה מדויקת אל חור הישבן. מי שמסתכל עליו מהצד יכול לחשוב שמדובר בפקק, ואכן הרבה פעמים הוא נקרא פקק אנאלי, מאחר והוא כאילו סותם את החור אליו מכניסים אותו.

כאמור, הוא משמש נשים וגברים כאחד, מאחר ושני המינים נוהגים להשתמש בו. נשים נוהגות להשתמש בו בין אם זה בעת קיום יחסי מין עם הגבר, מתוך כוונה ליהנות מסיפוק בשני הצדדים, בין אם כשהן מבקשות לענג את עצמן לבד ובין אם כשהן מקיימות יחסי מין עם נשים אחרות ומחפשות דרך לענג את עצמן גם בחור הישבן.

גברים נוהגים להשתמש בזה בצורה דומה, קרי, גם כשהם מקיימים יחסי מין עם נשים, זאת על מנת לדעת מה הן מרגישות, עם גברים, וכן כשהם בוחרים לענג את עצמם לבד.

מי שמעוניין להשתמש בפקק כזה, חשוב מאוד לוודא שמדובר בפקק רחב, שכן אחרת הוא עלול להחליק ולגרום נזק לחור של הישבן. חשוב גם לוודא שמדובר בפריט מעוצב בצורה נוחה ועשוי חומר נעים.