אם בעבר אנשים הגיעו להופעות טלפתיה באולמות, נכון להיום וזאת בעקבות הקורונה, רבים קונים כרטיסים אל הופעות טלפתיה בזום. במאמר זה נרחיב אודות מהי הופעת טלפתיה והאם היא אכן יכולה להתקיים ביעילות ובהנאה באמצעות תוכנת הזום. התחילו לקרוא!

תחום הטלפתיה – על מה מדובר?

בטרם אנו מרחיבים אודות הופעות טלפתיה בזום חשוב להבין על מה מציעים לנו מופע המשולב בטלפתיה. כאן מדובר על מושג המשתייך לעולם המיסטיקה ומהווה תפיסה על חושית. תפיסה זו מאפשרת לאותו אומן חושים אשר משמש כפרפורמר להבחין ברגשות ובמחשבות של אדם אחר, בלי הצורך בגירוי חושי מצד אותו אדם.

זוהי הסיבה שגם אנשים שמגיעים להופעה פנים אל פנים וגם אלו שיבחרו ליהנות מהמופע בזום, יכולים ליהנות קרוב לוודאי, באותה המידה.

מהן הופעות טלפתיה?

בשנה האחרונה יותר ויותר אנשים נכנסים לקטגוריית הופעות טלפתיה בזום ובוחרים בהופעה בתאריך ובשעה הנוחים להם. כיוון שמופע זה פועל על החושים ואינו מצריך גירוי חושי כלשהו, ניתן לבצע את המופע מרחוק, כלומר גם באמצעות תוכנת הזום. במופע זה אמן החושים רן גפנר, ינחש בדיוק את מה שאתם חושבים ויפתיע אתכם ובנוסף, הוא יציג תרגילים שונים וקטעים שישאירו אתכם פעורי פה.

הופעות בזום – טלפתיה גם דרך המחשב

קריאת מחשבות מוסיקלית דרך הזום, קריאת מחשבות שונות הקשורות להלך רוח, משחקי זיכרון ופעלולי טלפתיה הם חלק מאותן הופעות טלפתיה בזום אשר מצליחות להפתיע את הקהל כל פעם מחדש. היתרונות של הופעות טלפתיה בזום הם כמובן שאין צורך לנהוג הלוך חזור למופע וניתן ליהנות ממנו מנוחות ביתכם. כעת, כל שנותר הוא להגיע להחלטה האם מעוניינים ליהנות מהופעה זו באולם או שמא מנוחות ביתכם.