אחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב הורים וילדים בשנים האחרונות, הוא בורגס. העיר השוכנת בדרום מזרח בולגריה, לחופי הים השחור. מדובר על יעד מאוד פופולארי בזכות העובדה שמדובר בעיירת נופש אשר כוללת מגוון רחב של אטרקציות מצד אחד, ומצד שני, היא מאוד קרובה (באופן יחסי) לישראל, מאוד זולה (בוודאי ביחס ליעדים אחרים באירופה), ויש בה הרבה אתרים ואטרקציות מומלצות להורים וילדים, קבלו מידע נוסף באתר https://familytrip4u.co.il.

הורים רבים מעדיפים לקחת את הילדים לטיול בבורגס מכמה סיבות. ראשית, מאחר ומדובר ביעד קרוב, אז הוא זול גם עבור טיול של הורים עם ילדים. שנית, מאחר וזה יעד קרוב אז הטיסה איננה מסובכת מדי, גם ילדים יכולים לשאת אותה. שלישית, מדובר על מקום זול, נוח ופשוט מאוד לטייל בו, ארבע, יש בו כאמור הרבה אטרקציות שמיועדות להורים ולילדים כאחד. זה הופך את הטיול ליותר חוויתי ונעים עבור שני הצדדים. 

אילו אטרקציות יכולות להתאים לילדים בבורגס

באופן טבעי, ברגע שמדובר בעיירת נופש הנמצאת לחופי הים השחור, אנחנו יכולים למצוא מגוון חופים מרהיבים עם שלל אטרקציות לילדים בבורגס, הכוללות בין היתר בריכות, מתקני מים, ספורט ימי, צלילה ועוד. הכל בהתאם כמובן לגיל הילדים וליכולת שלהם לבצע את הפעולות השונות. 

שנית, המקום כולל מגוון פארקים ואתרים המיועדים לילדים, כולל אקווריומים ואתרים אחרים בהם יוכלו לטייל ביחד עם ההורים וליהנות מהם. המקום כולל גם מספר קניונים גדולים ומרשימים. 

שלישית, במקום אפשר למצוא כפרי נופש ובתי מלון מפוארים עם הפעלות, בריכות, מתקנים המתאימים לילדים. כך אם ההורים רוצים, הם יכולים לשלוח את הילדים לשחק, בזמן שהם מבלים בדברים שמתאימים להם. בתי המלון וכפרי הנופש מציעים גם ארוחות בוקר, צהריים וערב.