אם בעבר, מישהו היה אומר לכם שאחד היעדים הלוהטים ביותר עבור משפחות עם ילדים יהיה תאילנד, סביר להניח שלא הייתם מאמינים. אך כיום, לתאילנד יש מגוון רחב של אטרקציות להציע למשפחות, לרבות פעילויות ופארקים ייעודיים לילדים. כיצד תארגנו טיול לתאילנד עם ילדיכם? אספנו טיפים חשובים.

לארגן ולתכנן

לא משנה אם אתם מתכננים לטוס לשבועיים או לחודש שלם, כי לתכנון המסלול יש חשיבות ניכרת. רצוי לברר מבעוד מועד על אטרקציות שמתאימות לילדים, החל מפארקי שעשועים, דרך מוזיאונים ייחודיים, ועד לפעילויות מאתגרות וטיולי טבע. למעשה, ברשת תמצאו לא מעט טיפים לתאילנד עם ילדים, כך שכדאי לרכז את כל המידע שתמצאו במקום אחד, ולתכנן את הטיול בהתאם.

טיפ: העדיפו טיסות פנים ולא נסיעות באוטובוס, ולו בשל כמות שעות הנסיעה. זה לא פשוט לילדים לנסוע שעות ארוכות, ולכן מוטב לבחור בטיסת פנים, גם אם היא מעט מייקרת את הטיול.

לדאוג לדברים הקטנים

בואו נודה באמת: בתאילנד ניתן לרכוש הכל מהכל, החל מכפכפים, דרך דוחה יתושים ועד לבגדי ים במחירים זולים במיוחד. מה לא תוכלו למצוא בתאילנד? תרופות חשובות, אקמולי לילדים וחטיפים ישראליים (אפשר למצוא חטיפים אבל תמיד טוב להביא אותם איתכם במזוודה). הדברים הקטנים הללו מתגלים כחשובים במהלך הטיול, ולכן מומלץ לדאוג לכך מראש.

אם אתם שומרים כשרות, מומלץ להביא עמכם מזון מהארץ (מה שאפשרי כמובן), משום שלא בכל מקום תמצאו בתי חב"ד או מסעדות ישראליות, ובהחלט כדאי לארוז קרקרים, חטיפים, לחם פרוס, שוקולד "השחר" וכו'.

מה חשוב לארוז במזוודה?

מלבד תרופות וחטיפים ישראליים, יש לארוז את המזוודה באופן מושכל, ולהימנע מפריטים מרובים, ולו בשל העובדה שבתאילנד ניתן לרכוש כמעט כל דבר ובמחירים הרבה יותר זולים מאשר בארץ. ארזו בגדים, נעליים סגורות לטיולים, כפכפים ובגדי ים. כמו כן, טוב לדעת שבתאילנד ישנם שירותי כביסה, כך שאין צורך להיסחב עם כמויות בגדים, אלא שניתן להיעזר בשירותי הכביסה שקיימים באזור בו תשהו.

טיול לתאילנד עם הילדים הוא בהחלט טיול חווייתי ובלתי נשכח. היערכו לטיול מראש, והכינו רשימה של כל הפריטים הנחוצים לכם למשך הטיול. יש לא מעט אטרקציות ייחודיות לילדים בתאילנד, וזו ללא ספק יכולה להיות חוויה מוצלחת עבור כל בני המשפחה. טיסה נעימה!