דובאי, אחת האמירויות המרכזיות שבאיחוד האמירויות, הצטרפה מהר מאוד למפת נסיעות החובה של הישראלים. אבל אם אתם רוצים בנסיעה אחת להרגיש שאתם בעצם מטיילים בכל העולם, אסור לכם לפספס את הכפר הגלובלי דובאי. כל מה שרציתם לדעת, על אחת האטרקציות הכי מיוחדות באיחוד האמירויות. 

עשרות מדינות, מקום אחד 

הכפר הגלובאלי בדובאי הוא למעשה מעין דיסנילנד נוצץ ומרהיב, פארק שעשועים ענקי, תוסס ומלא חיים. אבל במקום הדמויות המוכרות של דיסני, כאן נותנים את הכבוד לכפר הגלובלי. זה המקום שבו אפשר למצוא עשרות רבות של מתחמים, כאשר כל אחד מהם מייצג מדינה בעולם. בכפר השעשועים אתם יכולים רגע אחד להיות ביפן וברגע הבא להגיע לעירק, רגע אחד לבקר בלבנון וברגע הבא לנחות ברומא. 

אטרקציות, תרבות ואוכל רחוב 

הכפר הגלובאלי בדובאי מציע לכולם מגוון רחב של אטרקציות לכל גיל (לא פלא שכולם מחפשים דילים לדובאי). קרוסלות ומתקני שעשועים אתגריים לצד תצוגות של שכיות חמדה ותרבות מכל העולם. ואיך אפשר בלי אוכל רחוב והמון מסעדות. אם אתם רוצים לטעום את אוכל הרחוב שאתם מכירים או לא מכירים, מכל פינה בעולם, אז הכל כאן. 

לצלם את העולם במקום אחד 

בכפר הגלובלי של דובאי אפשר לבלות יום שלם בקלות. זה המקום שבו תוכלו לצלם את כל העולם, במקום אחד. תוכלו להשקיף אל פסל החירות ומשם להמשיך לשוק הצף מהמזרח הרחוק. תוכלו לצלם פגודות יפניות ושווקים מזרחיים, להמשיך לקולוסיאום ומשם לסניף המוזיאון המפורסם של ריפלי. עשרות מתחמים שמשובצים במופעי בידור ללא הפסקה. אז אם רציתם להגיע לדובאי אבל לחזור מלאי חוויות מסין, אפריקה, הודו, וויטנאם, ארה"ב, תאילנד ואפילו סוריה או תימן, כל זה מתרחש ממש כאן. וברקע, זיקוקים ומופעי מים ואטרקציות מכל הסוגים.