מתכננים אירוע חינה ומחפשים מקום מתאים לחגיגה? אז קודם כל, מזל טוב לכם. עכשיו בואו ונעזור לכם קצת. בחירת מקום לאירוע הינו דבר שצריך להיעשות בתשומת לב מרובה תוך התייחסות לכל הנקודות הכי קטנות. במיוחד כאשר מדובר על בחירת מקום לחינה. ראו לדוגמה מועדון NINE!

חינה זה לא סתם אירוע

כידוע לכם, חינה הוא אירוע מסורתי שנערך רק בקרב בני עדות מסוימות ולכן כל חשוב למצוא מקום שהמנהלים שלו מכירים את המושג ויודעים כיצד לארגן את השטח לקראת האירוע. חינה הינה אירוע מקדים לאירוע חתונה ומשום כך הוא נחגג פעם אחת בחיים. אז כיאה לאירוע של פעם בחיים, יש להעניק את מלוא תשומת הלב בעת התכנון שלו.

האם יש במקום תלבושות ואביזרים?

אחד מהמאפיינים הבולטים של אירוע חינה הוא התלבושות. כל המשתתפים לובשים בגד מסורתי ותרבושים על מנת לדמות את האירועים שהתקיימו בארץ המוצא. כמו כן, ישנם אביזרים מיוחדים בהם משתמשים בחינה כמו כלי נגינה שונים, רהיטים מעוצבים ומסורתיים וכן הלאה.

מוזיקה מתאימה ואוכל מסורתי

דבר נוסף שמאפיין אירועי חינה הוא המוזיקה המסורתית שמושמעת במהלכה וכמובן הריקודים המסורתיים. כמו כן, יש את האוכל המסוים המוגש בחינה אשר כולל מיני מאכלים מסורתיים וממתקים שונים. ואחרון חביב, לא שכחנו, זוהי תערובת החינה עצמה שמורחים על ידיהם של החתן והכלה ושל כל המשתתפים לברכה ומזל טוב.

מי צריך לדאוג לכל הנ"ל?

אז נכון שמדובר בדברים מסורתיים – התלבושות, האביזרים, המוזיקה והאוכל. אך מנגד, אלה לא דברים שכל אחד מחזיק בבית וכאשר עורכים חינה באולם אירועים, הוא זה שאמור לספק אותם ולכן כדאי מאוד לבדוק שניתן לקבל אותם במקום בו עורכים את החינה.

> קראו גם על מקום לבר מצווה!