כיום יש לא מעט חדרי בריחה פרוסים בכל רחבי הארץ. פריצתם הגדולה של חדרי הבריחה לפני מספר שנים הביאו אנשים רבים להתנסות שוב ושוב בחדרי בריחה שונים ומגוונים. כיום חדרי הבריחה נחשבים לאטרקציה המבוקשת ביותר ולכן חשוב לדעת שיש לא מעט חדרי בריחה שונים בכל רחבי הארץ. ההבדלים בין חדרי הבריחה השונים באים לידי ביטוי בקונספט החדר, בחידותיו ומרכיביו אך כמובן גם ברמת הקושי שלו. ישנם חדרי בריחה ברמה די קלה המתאימים בעיקר למתחילים וכן ישנם חדרי בריחה קשים במיוחד המתאימים בעיקר לכאלה אשר עברו כמה וכמה חדרי בריחה בחייהם.

חדרי בריחה קשים במיוחד – רק מנוסים אשר עברו כמה וכמה חדרי בריחה קודם לכן יצליחו לעמוד במשימה

במידה ואתם רוצים לאתגר את עצמכם, דעו כי חדרי הבריחה הקשים ביותר יהיו קשים אף למנוסים ביותר בתחום. רבים אשר בחרו לנסות את חדרי הבריחה הקשים ביותר סיימו את זמנם ללא הצלחה על אף שהיו בעוד מספר חדרי בריחה שונים קודם לכן. למתחילים אשר מעולם לא היו בחדרי הבריחה, חדרי הבריחה הקשים ביותר יהיו קשים עד בלתי אפשריים. מעבר להבדלים ברמת הקושי של חדרי הבריחה, חשוב לדעת שישנם חדרים גדולים הכוללים כמות גדולה של אנשים ולעומתם חדרים קטנים הכוללים זוגות בלבד.

כלל ההבדלים בין חדרי הבריחה השונים

בחירה נכונה של חדר בריחה מוצלח וברמת הקושי המותאמת ליכולות שלכם, תאפשר לכם ליהנות מחוויה מהנה במיוחד. אנשים רבים בכל רחבי העולם בוחרים את חדרי הבריחה כאטרקציה הטובה ביותר. בשל הביקוש הגדול כיון תוכלו ליהנות מחדרי הבריחה בכל רחבי הארץ עם שלל סגנונות שונים של חדרים. אתם רק צריכים לבחור את סגנון החדר, רמת הקושי, כמות המשתתפים ולהתחיל ליהנות.