אם יש לכם כמה וכמה הלוואות ואתם רוצים לעשות בהם סדר, יש דרך לעשות את זה. היום, הקלות שבה אפשר לקבל הלוואה, יחד עם יוקר המחייה שיש בארץ, גורם לישראלים רבים לקחת עוד ועוד הלוואות כדי לממן רכב או חופשה שהם חולמים עליה.

האם זה מהלך כלכלי נכון? לא ברור, מה שבטוח שזה המצב אצל כמעט 50% מהציבור בישראל. שוק האשראי כמובן חוגג וגם נוטלי ההלוואות. קראו בהרחבה על איחוד הלוואות!

אולם כמובן שהלוואה צריך להחזיר, וככל שהזמן עובר וההוצאות גדלות ההלוואות יותר מעיקות על חיי היום יום, כי הרי כשלקחתם אותם לא בדיוק ידעתם מאיפה להחזיר, האמנתם שתסתדרו.

אז אמנם כן, תצטרכו להחזיר את כל ההלוואה בשלמותה, אולם אפשר לעשות את זה בצורה יותר נוחה. איך? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איחוד אשראי

איחוד אשראי הוא למעשה מושג שאומר שאתם יכולים לקחת את כל ההלוואות שלכם ולהכניס אותם תחת קורת גג אחת, לקורת הגג הזו קוראים המשכנתא שלכם, כמובן, במידה ויש לכם.

קודם כל המהלך הזה יעשה לכם סדר בראש מה אתם חייבים להחזיר כל חודש, מה אתם יכולים לוותר, זה יעשה לכם סדר כלכלי.

בנוסף, עבור ההלוואות שיש לכם יתכן שאתם משלמים ריביות מאוד גבוהות וחבל, אתם יכולים לשלם ריביות נמוכות על ידי איחוד האשראי והכנסתו תחת הקטגוריה של המשכנתא שלכם.

הריביות של המשכנתא בדרך כלל הן יותר נמוכות, בטח ובטח אם שלמתם כבר את מאות אלפי השקלים הראשונים, ולכן, כדאי לעשות את הצעד הזה.

לא בטוח אמנם שבכל המקרים זה אכן יהיה עדיף כדאי לפני זה להתייעץ עם איש מקצוע בתחום המשכנתאות או ההלוואות כדי להיות בטוחים. ראו דוגמה באתר תשואות התאחדות יועצי משכנתא!