הצטבר לכם סכום נחמד, ואתם רוצים שהוא יעשה כסף? חלמתם תמיד על השקעת נדל"ן, אבל הכסף לא מספיק בשביל השקעה בארץ? חושבים על השקעה בנדל"ן בחו"ל? כך תדעו לבחור את המקום המועדף להשקעה מוצלחת בנדל"ן בחו"ל:

כלכלה מדינית

אם אתם רוצים להשקיע את הכסף שלכם או חלק ממנו במקום מניב, חשוב שתשקיעו אותו במדינה בעלת כלכלה חזקה, מדינה יציבה כלכלית ובעלת יכולות בשוק העולמי.

קרבה ונגישות

כישראלים – חשוב שהנכס בו השקעתם יהיה קרוב אליכם, כזה שתוכלו בטיסה מהירה להגיע אליו, כמו כן חשוב שתכירו את שפת המקום כך שתוכלו להתנהל בעצמכם בלי הזדקקות למתורגמנים בהתנהלות סביב רכישת הנכס והתחזוקה שלו, בפניות למשרדי הממשלה הרלוונטיים להסדרת הפרוצדורות הביורוקרטיות, וכן, אתם חייבים גם את האפשרות לתקשר עם השכנים והתושבים בסביבה. 

מחיר ההשקעה והתשואה

כמובן שאתם רוצים תמורה גבוהה לכסף שאתם עומדים להשקיע, לכן חשוב לבחור מקום שבו ישנם מגוון נכסים במחירים משתלמים.

הבחירה המושלמת – בריטניה

לא מעט משקיעי נדל"ן ישראלים סימנו את יעד ההשקעות המועדף עליהם בבריטניה. אחרי שמאסו במצב הנדל"ן המתסכל בארץ, הם עוברים בהמוניהם להשקיע בנדל"ן בבריטניה. בריטניה היא מדינה מפותחת, בעלת כלכלה חזקה ויציבה, המרחק הגאוגרפי שלה מישראל – סביר ביותר, והשפה המדוברת בבריטניה – האנגלית, היא למעשה שפה שכמעט כל ישראלי מצוי דובר על בוריה, מפני שהיא השפה השנייה בישראל.

גם התרבות האנגלית הנהדרת, הנופים הקסומים והנימוס האנגלי המפורסם מציבים את אנגליה כיעד מועדף שנעים לחיות בו, להירגע מהלחץ של מדינת ישראל העצבנית, להתעסק אתו ולעשות בו עסקים.

מחירי הנדל"ן באנגליה הינם נמוכים משמעותית ממחירי הנכסים בארץ, גם המאסות של התיירים שמטיילים בבריטניה לצד כמויות הסטודנטים שנודדים לאנגליה על מנת לרכוש תואר באוניברסיטאות האנגליות, ומטבע הדברים זקוקים לפתרונות דיור – הופכים את נכסי הנדל"ן באנגליה למניבים ביותר.

באנגליה מגוון ערים בהן תוכלו להשיג נכסים נהדרים במחירים משתלמים.

באזור הצפוני של אנגליה שנמצא כעת בתהליך של התפתחות מואצת, ניתן למצוא מספר ערים בהן מומלץ להשקיע, לדוגמא: מנצ'סטר, ליברפול, ושפילד.